Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

[#404] incorrect_furl - przy aplikacjach typu Gamehub


Bluur

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Zainstalowałem wczoraj gamehub, wszystko było ok ale gdy chcę wejść w ustawienia tej aplikacji w ACP mam taki błąd:

 

[#404] incorrect_furl

Jak mogę to naprawić? Nie znalazłem żadnego wyjścia :D

 

 

<?php$_SEOTEMPLATES = array( 'gamehub'    => array(                        'app'            => 'gamehub',                        'allowRedirect' => 1,                        'out'            => array( '#app=gamehub(&|$)#i', 'zmiany' ),                        'in'            => array( 'regex'   => "#/zmiany(/|$)#i",                                                  'matches' => array( array( 'app', 'gamehub' ) ) ) ),                        ); ?>
Edytowane przez Bluur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aplikacja nie posiada modułów administracyjnych (czyli nic nie ma w folderze modules_admin). Autor gamehuba nie zadbał o to, bo możliwe, że gamehub nie potrzebuje ustawień w ACP.


Własnie po screenach widze ze ma. :(

 

Mogłeś pisać, że o ten chodzi. Nie ruszałeś plików? Wszystkie pliki prawidłowo wgrałeś? Aplikacja prosto po wgraniu powinna działać. :)

  • Lubię to 1

Domagasz się szybkiej reakcji z mojej strony? Proszę, zacytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ruszałem. Wgrałem normalnie tak jak powinno wgrywać się aplikacje. Zainstalowało, pokazuje Gamehub na stronei glownej lecz gdy wchodze wywala mi błąd żeby powrócić na strone głowna forum. W ACP mam w aplikacjach Gamehub ale jak wchodze w jego ustawienia to mam INCORRECT FURL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Odpowiedź już padła:

Aplikacja nie posiada modułów administracyjnych (czyli nic nie ma w folderze modules_admin). Autor gamehuba nie zadbał o to, bo możliwe, że gamehub nie potrzebuje ustawień w ACP.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.