Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Klucz licencyjny bez dostępu do ipb z adresem


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to:

 

 

Jeżeli posiadam klucz powiedzmy na adres twojastrona.pl, bez dostępu do IPS,

 

oznacza brak licencji. Masz licencję = masz dostęp do Client Area. Czego tu jeszcze nie rozumiesz? Pomijając fakt, że ściąganie czegokolwiek z poza Client Area / IPS Marketplace czy innych forów oficjalnych developerów IPB jest niebezpieczne i możesz sobie tylko narobić kłopotu korzystając z warezowych plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że ściąganie czegokolwiek z poza Client Area / IPS Marketplace

 

Napisalem, gdyby ktoś inny te pliki udostępnił.

 

 

Ktoś wysyła zgłoszenie, podejrzewa że forum nie ma licencji, wtedy IPS sprawdza, i w ich bazie jest ten klucz i adres, i ja się pytam czy według IPS mam tą licencje, a ty Jurij mi odpisujesz Masz licencję = masz dostęp do Client Area. Jak to sprawdzą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostępnianie komukolwiek swoich plików z Client Area również jest nielegalne.

 

 

Ktoś wysyła zgłoszenie, podejrzewa że forum nie ma licencji, wtedy IPS sprawdza, i w ich bazie jest ten klucz i adres,

 

Po co komplikujesz sobie życie? Kupujesz legalnie licencję, to masz konto IPS, dostęp do Client Area, klucz licencyjny w panelu i dostęp do plików. Nie masz licencji = nie masz dostępu do plików. A jeśli licencja Ci wygasła i potrzebujesz pliki, to po prostu ją odnów. 25$ to nie majątek, a będziesz miał spokój że ktoś Ci nie wciśnie skryptu z backdoorami i nie przejmie forum lub nie narobi syfu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teez

No i o to chodziło konkretną odpowiedz, nie tłumić mi że nie mam dostępu.

 

@UP

 

Tak się składa że mam klucz dożywotni a sieć serwerów która go miała już pare dobrych lat nie istnieje a to wszystko dalej jest aktywne

Edytowane przez SlendyTubbies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.