Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem "akcja zakończona niepowodzeniem".


Rafał
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na każdym forum, na którym używany jest silnik IPB mam masę błędów.

Klikając w wiadomości nie mogę do nich wejść, muszę otwierać w nowej stronie (To samo powiadomienia) - Nic nie wyskakuje

Nie mogę wyszukać normalnie użytkownika (np. w panelu MCP, albo dodając do rozmowy) - Nic nie wyskakuje

Pisząc status wyskakuje mi "Akcja zakończona niepowodzeniem, muszę odświeżyć stronę.

Nie zawsze zaskakuje mi zaznaczanie tematów np.: do usuwania.

Edytując temat/post muszę odświeżyć stronę by zobaczyć edycję.

Pewnie to nie problem IPB, tylko mój. Ale jeżeli ktoś wie o co chodzi, proszę o pomoc.

 

Na jednym z for IPB otwierając konsolę (ctrl + shift + j) wyskakuje:

Uncaught TypeError: Cannot read property 'appendChild' of null www.superfish.com/ws/sf_preloader.jsp?dlsource=viktczu&userId=cced1dd14bcf4865ae497b7758e52fd3&CTID=oE5PwJSsmtycAf&ver=2014.9.25.NaN.1:1805

Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found) http://nauka-rp.pl/public/js/images/bx_loader.gif

Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found) http://nauka-rp.pl/public/js/images/controls.png

Uncaught TypeError: Cannot read property 'init' of undefined www.superfish.com/ws/js/base_single_icon.js?ver=2014.9.25.NaN.1:1348
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.