Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zatwierdzanie postów w wybranym temacie.


marcin80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich (czytam Was od 5 lat, ale dopiero teraz pierwszy post ;) ),

 

Poszukuję modyfikacji/sposobu ustawienia dla wybranego tematu (i tylko tego tematu) takiego "trybu", aby wszystkie nowe posty wymagały zatwierdzenia przez moderatora (i/lub autora tematu - może być to konfigurowalne).

 

Przykład z życia: Mam forum o ogrzewaniu i założyłem w nim temat w którym chciałbym aby użytkownicy podawali swoje dobre ustawienia w formie: "Mam kocioł x, czas podawania: y, czas przerwy z" i NIE CHCĘ w tym wątku żadnych dyskusji nad tymi ustawieniami (kwestia łatwości wyszkiwania w nim). W pierwszym poście piszę oczywiście o co chodzi w temacie i proszę aby pytania czy dyskusje umieszczać w osobnych wątkach, jednak mało kto ten post czyta i w wątku robi się śmietnik. Posty podające prawidłowe ustawienia przeplatają się z pytaniami. Ludzie podają ustawienia i piszą, że to działa do kitu i proszą o pomoc. Moderowanie tego po fakcie jest naprawdę trudne (odpowiedzi na kilka zupełnie innych pytań w jednym poście itp - na marginesie: tutaj byłaby fajna możliwość dzielenia postów - ale działanie takiego mechanizmu trudno już sobie wyobrazić). Podobne problemy widzę zresztą na wielu forach w których biorę udział. Praktycznie nie jest możliwe prowadzenie tego typu tematów.

 

Możliwość zatwierdzania postów w tym temacie rozwiązałaby ten problem. Idealnie by było gdyby była możliwość ustawienia dla wątku komunikatu np.: Twój post oczekuje na zatwierdzenie, pamiętaj, że w tym wątku podajemy tylko DOBRE ustawienia. Jeżeli masz pytania lub uwagi utwórz nowy wątek".

 

Pozdrawiam

Marcin

Edytowane przez marcin80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dla forum jak wiesz coś takiego istnieje, ale dla tematu - hm - nie spotkałem się. Rozwiązaniem może być napisanie modyfikacji.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu zrób subforum "Ustawienia I Osiągi Naszych Kotłów" i włącz w nim moderację postów..

Subforum będzie się wyświetlać na samej górze forum ponad listą tematów - więc tak jakby podpięte, czysto i przejrzyście, bez dodatkowych modyfikacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.