Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak reakcji forum (VPS)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam nie mały problem z forum postawionym na VPSie na Mintshost. Mianowicie od wczoraj (mniej-więcej) od godziny 18, forum tak jakby nie odpowiadało... Chodzi o to, że po wejściu na v-life.pl, bądź prosto przez IP VPS'a 91.196.48.51 - wyświetla się tylko informacja o zamkniętym forum (no i dobrze), a gdy chcę przejść do logowania, strona długo się ładuje i na koniec wyświetla komunikat:

 

504 Gateway Time-out

nginx/1.2.1

 

Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. JEDYNE zmiany, jakie wprowadzałem w IPB w dniu pojawienia się tegoż problemu, to zmiana kodowania znaków na polskie (UTF8), ale po tym forum jeszcze przez około 1-3h hulało jak trzeba. Na dodatek nie można nawet włączyć serwera GTA SAMP przez komendę "screen ./samp03svr", bo pisze: "[screen is terminating]".

O co może chodzić? Hosting domeny (az.pl) i VPS'a (mintshost.pl) zapierają się, że przyczyna nie leży po ich stronie. Zatem co mogło pójść źle?

VPS'a restartowałem, restartowałem także pakiety (nginx, php5-fpm) i nic. Reinstalować nie chcę, bo stracę wszystko, na co pozwolić sobie nie mogę. Dostęp do VPS'a mam tylko ja.

Edytowane przez cycek1354
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.