Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Rozjechane szablony


Sqad
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio przenosiłem forum na inny serwer, do tego zmiana bazy danych, i zmiana adresu domeny na subdomene w innej domenie (trochę makaron ale mam nadzieje że rozumiecie).

Po całej tej operacji forum ożyło ale wszystkie szablony są "zmasakrowane". Robiłem już wszystkie odbudowy, przebudowy cuda wianki - nic nie pomaga. 

Może czegoś gdzies jeszcze nie przestawiłem - jakieś path url dla nowej domeny czy serwera. Kończą mi się pomysły, cierpliwość zresztą też. Kiedyś zmieniałem dla tego samego forum sam serwer, ale nie było zmiany domeny - poszło w miarę gładko. Może problemem jest to że forum teraz ma działać na subdomenie?

 

W zasadzie wygląd to tak jak by szablony się nie ładowały. Jak usunę folder cache/skin_cache to szablon się wyświetla ładnie, ale za to wszystko inne przestaje działać.

Edytowane przez Sqad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.