Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak możliwości zmiany Avatara


Wilhelm1720
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Wilhelm1720,

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobne powiązanie do tematu http://forum.invisionize.pl/topic/47586-brak-możliwości-zmiany-stylu/
 
Dodałem przed stronę (Nowy index) i już w tym momencie mam 2 rzeczy spitolone. I sam nie wiem dla czego i jak...
 
Nie da się zmienić teraz AVATARA. Po kliknięciu opcji zmień zdjęcie storna się ładuje, a panel zmiany zdjęcia się nie wczytuje.
Na daremno próbowałem zabawy z kodem, ale zauważyłem jedną ciekawą rzecz. A mianowicie że w pasku w którym powinien być edytor zdjęcia jest nagle urywek kodu z index.php. Czyli nowej przed strony. 
 
Jak to możliwe? Jak na SS widać białą gwiazdkę w miejscu w którym powinna być edycja zdjęcia. I jej kod z index.php

 


ZspKhqL.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Już sobie poradziłem, trochę nagmatwane było. Musiałem przywrócić nazwy indexów takie jakie były potem pobawić się w .htaccess, następnie przywrócić pewne ustawienia na forum, następnie z edytować parę linków, raz jeszcze nowy "indexx" i działa. Całą noc mi to zajęło i w sumie teraz dopiero skończyłem. Padam z nóg i idę dalej.

 

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.