Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z zalogowaniem się do PA


torrox
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez torrox,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam ten sam problem co tutaj:

Mianowicie podczas logowania się do panelu administracyjnego pojawia się problem An error occured with the SQL server:

mySQL query error: INSERT INTO cache_store (`cs_array`,`cs_key`,`cs_value`,`cs_updated`,`cs_rebuild`) VALUES(1,'ipsNewsData','a:3:{s:4:\"news\";b:0;s:6:\"vcheck\";b:0;s:4:\"time\";i:1450470460;}',1450470460,0) ON DUPLICATE KEY UPDATE cs_array=VALUES(cs_array),cs_key=VALUES(cs_key),cs_value=VALUES(cs_value),cs_updated=VALUES(cs_updated),cs_rebuild=VALUES(cs_rebuild)

This is not a problem with the IPS Community Suite but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

 

 

Próbowałem zrobić wszystko tak jak jest opisane w poprzednim temacie, jednak problem nie ustępuje.

 

 

Mogę liczyć na waszą pomoc? :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez torrox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem, w odpowiedzi dostałem to:

 

Witam,

sugeruję zweryfikowanie czy w tabeli nie ma już rekordu z wartością "ipsNewsData" w kolumnie "cs_key". Jeśli kolumna ta jest zdefiniowana jako primary key, wszystkie wartości muszą być unikalne.

Pozdrawiam

 

 

 

Sprawdziłem, nie występuje 2x ren sam rekord "ipsNewsData".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nadal powinni to sprawdzić i poprawić. Ze strony forum, kodu etc. nie ma nic co mogłoby powodować takie objawy. Gdyby było inaczej to producent dawno by się tym zajął - chyba nie myślisz, że byłoby inaczej. A admini serwerów, cóż, ci zawsze jakoś umywają ręce.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Nadal powinni to sprawdzić i poprawić. Ze strony forum, kodu etc. nie ma nic co mogłoby powodować takie objawy. Gdyby było inaczej to producent dawno by się tym zajął - chyba nie myślisz, że byłoby inaczej. A admini serwerów, cóż, ci zawsze jakoś umywają ręce.

 

Udało się rozwiązać problem :)

 

Nie wiem na jak długo, ale po kontakcie z hostinigem dostałem taką odpowiedź:

Witam,

w tym przypadku chodzi nie o występowanie w chwili obecnej dwóch wpisów z tym samym kluczem, a próbę dodania drugiego, która nie jest możliwa do wykonania z uwagi na konieczność unikalności kluczy.

Pozdrawiam

 

 

A więc z tabeli cache_store usunąłem po prostu rekord "ipsNewsData", przeszedłem do zakładki SQL w phpmyadmin i wkleiłem tam kod błędu, a mianowicie to:

INSERT INTO cache_store (`cs_array`,`cs_key`,`cs_value`,`cs_updated`,`cs_rebuild`) VALUES(1,'ipsNewsData','a:3:{s:4:\"news\";b:0;s:6:\"vcheck\";b:0;s:4:\"time\";i:1450470460;}',1450470460,0) ON DUPLICATE KEY UPDATE cs_array=VALUES(cs_array),cs_key=VALUES(cs_key),cs_value=VALUES(cs_value),cs_updated=VALUES(cs_updated),cs_rebuild=VALUES(cs_rebuild)

I po wykonaniu polecenia jak na razie śmiga ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.