Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kupno licencji wygasnietej.


misiaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wlasnie zakupilem na allegro licencje IPboard.

Tutaj nasuwaja sie moje pytania:

 

- Uzytkownik mi oddaje cale konto (po zaksiegowaniu wplaty na swoim koncie)

Jesli mam wszytkie dane caly dostep moge na tym koncie przedluzyc go SAM i wytransferowac na moje konto ? nie bedzie problemow ?

Na co uwazac.

 

Czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To nie ma nic wspólnego z transferem. Transfer się wykonuje na inne konto. Nie wiem jak działa 'samodzielny' transfer. Na pewno trzeba to komuś przekazać.

Spróbuj. Chciałeś kupić po taniości, bez ustalenia szczegółów to teraz trzeba to wypić.

Licencja musi być na pewno aktywna, więc przedłuż ją i wtedy bodajże transfer kosztuje 20$. Transfer oczywiście na inny adres e-mail istniejący w bazie klientów IPS.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupilem licke wygasla na tym koncie + wykupie odnowienie licencji + trafser na swoj emial i swoje konto. zgadza sie ?

Nie. Kupiłeś w sumie nic, bo teraz prawowity właściciel nawet jak zmienisz hasło może napisać do IPS ticket o pomoc i sobie konto odzyska. Nie poinformowali Cię o tym na bejądzie? Co za człowieki :spiteful: Gdybyś kupił licencję z transferem to tak jak napisał DawPi - właściciel by ją odnowił za 25$ i za 20$ przetransferował na Twoje konto w IPS (Twojego maila).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Właśnie tego nie wiemy. Nie zrobiłeś tego jak należy, więc musisz sam uzyskać te informacje - najlepiej napisz do IPSu by Ci napisał.

Nikt nie robi aż takich kombinacji, więc bądź tym który przez to przejdzie i nam to opisze czy tak się da.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.