Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Hook własna edycja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie. Znalazłem tutaj hook z AMX bans i postanowiłem się co nie co nauczyć w PHP i pobawić tym. W sumie wyszło mi to idalnie podpiąłem do własnej gry i tak jak chciałem. Więc jak na 1 edycję czegoś na czym się nie znam jestem z siebie zadowolony. Ale mam pewien problem. Otóż chciałem powielić tego hook`a tzn, skopiować jednego pod drugim w tym samym hook`u ale z innymi wartościami. Czyli prościej mówiąc stworzyć kolejną tabelę z innymi informacjami. Wszystko ładnie pięknie tylko nie potrafię powielić tego hook`a. Wiem chyba która linijka za to odpowiada, ale za Chiny ludowe nie potrafię tego zrobić -.- W sumie to powieliłem to tylko nie jedno pod drugim tylko jedno w drugim -.-

 

Poniżej umieszczam SS o co mi chodzi i mój kod xml.

 

32PEUm9.png

 

Jak na obrazku całego HOOK`a z czerwonej ramki chcę powielić żeby był jeden pod drugim tak jak pomarańczowa ramka. Resztę sobie już poradzę. 

 

 

A o to i mój kod: http://wklej.to/9CxcD

 

Proszę o konkretną pomoc, kod wytłumaczenie. Nie chce linków i odpowiedzi to jest proste, użyj bla bla bla. Jestem zielony w PHP i nie znam żargonów i nie lubię chodzić od linku do linku by przeczytać z du*** "Rozwiązane zamykam", a nawet nie wiadomo jak autor tego dokonał lub o co w tym wszystkim chodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie rozumiem Twojego posta, bo jest ze sobą sprzeczny. Na początku piszesz, że chcesz się uczyć, ale na końcu że nie chcesz żadnych linków i poradników, tylko chcesz gotowca. Znając nieco bywalców tego forum, gotowca nie dostaniesz i na moje oko wyjścia masz trzy:

 

1. Metodą prób i błędów dojść do tego jak to zrobić kopiując kod i zmieniając go,

 

2. Zmienić nastawienie do poradników i nauczyć się jak to się robi,

 

3. Zlecić to komuś w dziale giełda :)

 

Twój wybór ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.