Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd przy dodawaniu nowej aplikacji


Maciaasek
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez insp,

Rekomendowane odpowiedzi

Hej! Nie jestem w stanie dodać żadnej aplikacji rzekomo kompatybilnej z moją wersją forum. Na początku myślałem, że błąd dotyczy konkretnej modyfikacji (pliku, który wysyłam). Niestety sprawdzone rzeczy z oficjalnego sklepu IPSu też nie śmigają. Ogólnie znalazłem już tego typu topic na tym forum, aczkolwiek nie było w nim żadnej konkretnej odpowiedzi na rozwiązanie tego problemu.

 

Załączam screena poniżej. Z góry uprzedzam, iż sam jeszcze nie do końca odnajduję się na nowej wersji forum (przyzwyczajenie do poprzednich odsłon silnika) i gdybyście chcieli abym podał Wam jakieś logi, to prosiłbym o jakiś instruktaż o które dokładnie Wam chodzi. Z góry dzięki. ;)

 

ksXBicE.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki log systemowy się tworzy. Kompletnie nie jestem w stanie wydedukować o co tu chodzi.

Fri, 18 Mar 2016 00:24:47 +0000 (Severity: 2)
46.187.133.247 - http://www.swagers.pl/admin/?adsess=fb5e3d41432bf8365e68d8e53946a2d0&app=core&module=applications&controller=applications&do=upload
ErrorException
2: PharData::__construct(): open_basedir restriction in effect. File(/home/klient.dhosting.pl) is not within the allowed path(s): (/home/klient.dhosting.pl/macias/swagers.pl/:/home/klient.dhosting.pl/macias/.tmp/:/demonek/www/public/bledy.demonek.com/:/usr/local/lsws/share/autoindex:/usr/local/php/)
#0 [internal function]: IPS\IPS::errorHandler(2, 'PharData::__con...', '/home/klient.dh...', 1222, Array)
#1 /home/klient.dhosting.pl/macias/swagers.pl/public_html/applications/core/modules/admin/applications/applications.php(1222): PharData->__construct('/home/klient.dh...', 0, NULL, 2)
#2 [internal function]: IPS\core\modules\admin\applications\_applications->upload()
#3 /home/klient.dhosting.pl/macias/swagers.pl/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(85): call_user_func(Array)
#4 /home/klient.dhosting.pl/macias/swagers.pl/public_html/system/Node/Controller.php(63): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#5 /home/klient.dhosting.pl/macias/swagers.pl/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(129): IPS\Node\_Controller->execute()
#6 /home/klient.dhosting.pl/macias/swagers.pl/public_html/admin/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#7 {main}
------------------------------------------------------------------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Miałem dokładnie to samo na dhosting, na dVPS Eco. Po przerzucaniu się wiadomościami, pomiędzy hostingiem a IPS, nikt nie mógł znaleźć rozwiązania, brak winnych. Obejście (nie rozwiązanie), to rozpakowanie pliku z aplikacją, wrzucenie jej przez FTP i wtedy uda się ją zainstalować. Co ciekawe, samo forum aktualizuje mi się bez problemu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jesteś pewny, że ścieżki w ACP są ustawione poprawnie? Jeśli tak to pozostaje (niestety) to co wyżej napisał insp.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewny, że ścieżki w ACP są ustawione poprawnie? Jeśli tak to pozostaje (niestety) to co wyżej napisał insp.

Wszystko jest jak najbardziej w porządku.

 

 

Miałem dokładnie to samo na dhosting, na dVPS Eco. Po przerzucaniu się wiadomościami, pomiędzy hostingiem a IPS, nikt nie mógł znaleźć rozwiązania, brak winnych. Obejście (nie rozwiązanie), to rozpakowanie pliku z aplikacją, wrzucenie jej przez FTP i wtedy uda się ją zainstalować. Co ciekawe, samo forum aktualizuje mi się bez problemu.

Hmm, dziwna sprawa. Ale z drugiej strony nie ma tego złego - wrzucić przez FTP to nie problem. Dzięki bardzo w takim razie za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.