Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

narzędzia w edytorze - a raczej ich brak


Damianexo
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Damianexo,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, to znowu ja i moje niecne zabawy z IPB.

 

Coś poklikałem i zniknęły: 'czcionka, rozmiar', oraz.. inaczej, poniżej zdjęcie :D

 

GwLgmnj.png

a tak powinno być normalnie (zdj z tego forum)

fAjBdjf.png

 

gdzie się to ustawia aby wróciło? Kapnąłem się w momencie, gdy na Portalu nie wyświetliło mi się zdjęcie w poście matce. Gdy próbowałem dodać [ img] ręcznie w poście niżej, obrazek nie wyświetlił się wcale.

 

Sorry :D i dzięki z góry za pomoc!

Edytowane przez Damianexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co 'klikałeś' to teraz odkliknij. No co Ty sobie wyobrażasz? Powodów może być kilka, a Ty najlepiej wiesz, co zrobiłeś.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niezbyt. A możecie nakierować od czego to zależy? Gdzie zacząć szukać? Żadne ustawienia nie odpowiadają za ten edytor? :/

 

 

Dodam, że wrzucając linka z jutuba- po zatwierdzeniu posta walęło mi to w tag [media ] lecz nie wyświetla się okienko. Więc to pewnie coś z mediami- tak mi się zdaje :D pomysły?

 

 

zaobserwowałem- odświeżając 'tworzenie nowego tematu', że przez ułamek sekundy jest wszystko co trzeba, tylko zanika.

Edytowane przez Damianexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.