Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Przeniesienie forum


Agee

Rekomendowane odpowiedzi

/z góry przepraszam, nie wiem czy to dobry temat ale pomoc indywidualna jest dla mnie niestety niedostępna.

Witam,

temat dosłownie rzeka, jeśli chodzi o moje forum, które od dobrych 3 lat wspólnie próbujemy przenieść... Niestety do teraz nie otrzymałam absolutnie żadnego wsparcia ze strony kogokolwiek dostępnego pod działami "pomoc" itp. dla forum. Jestem jego właścicielką, stworzyłam je prawie 10 lat temu. Forum wciąż funkcjonuje, mamy zapisanych tysiące tematów, wielu aktywnych członków. Niestety już od dawien dawna spotykamy problemy jeśli chodzi o jego działanie - znikają starsze posty, użytkownicy nie mogą się logować chociaż wszystko wydaje się ok, są nieraz problemy z rejestracją, nie czyta obrazków (+ stare usuwa), obawiamy się, że niedługo całkowicie się posypie, a tego byśmy nie chcieli, biorąc pod uwagę ile wiąże się z nim wspomnień.

Kontaktowałam się w tej sprawie prywatnie tam, gdzie tworzy się fora - bez odpowiedzi, kontaktowałam się na webmasterzy.org - bez odpowiedzi osób, które mogłyby pomóc, To naprawdę frustrujące, ponieważ jesteśmy w stanie opłacić to, zaoferować także swój czas i wsparcie, jesteśmy mocno zdeterminowani bo nam zwyczajnie zależy, a wciąż czujemy się bezsilni. Niestety przy takim ogromie użytkowników i tematów nie możemy po prostu przenieść tego ręcznie, a w panelu administracyjnym nie mam żadnej opcji pobrania plików. Bardzo bym prosiła kogokolwiek o pomoc. Forum jest na ok1.pl, mamy 3188 zarejestrowanych użytkowników. Prosiłabym o odpowiedź w tym temacie bądź poprzez e-mail: [email protected], z góry dziękuję!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nikt mi nie chce pomóc. Dawno temu na webmasterzy.org złapałam kontakt z kimś od nich i powiedział, że te bazy są "połączone" i że oddzielenie ich to kupa pracy, że może dać jakiś tam dostęp, ale wiele rzeczy trzeba ręcznie itp. jak zobaczył to mój znajomy informatyk to powiedział, że to co wypisuje to jakieś brednie. Jak zapytałam o konkrety, czy może dać jakieś dostępy, czy może zaoferować cokolwiek co pomoże nam przenieść - kontakt się urwał.

Tak naprawdę nie mam konkretnego miejsca, gdzie chcę to przenieść - chcę po prostu by forum było bezpieczne i sprawne. Najlepiej na swoim hoście ale rozumiem, gdyby ta opcja nie była dostępna.

I tak, chodzi o forum z profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To nie chodzi o przeniesienie, ale o właśnie ten dostęp. Bez tego będzie to znacznie utrudnione, żeby nie powiedzieć niemożliwe.

Mogę spróbować to 'wydzielić', ale fizyczny dostęp do bazy i miejsca z plikami wymagany. Po więcej info zapraszam na PW.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.