Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Czy da się przenieść temat/post z forum do aplikacji Artykułów kilknięciem?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kiedyś jak dobrze pamiętam, jednym kliknięciem mogłem przenosić temat czy tam chyba zwykłego posta do IP.Content, teraz tak szukam, nic podobnego nie ma, tylko alternatywa to przy tworzeniu artykułu podanie kto jest autorem aby to szło na jego konto, ale to trzeba się bawić w kopiowanie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po utworzeniu artykułu w pages, edytując rekord w bazie możesz wskazać ręcznie autora. Promowanie posta do artykułu było kiedyś na liście "to-do" w ips4 ale nigdy tego nie wprowadzono. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne, że tego nie było, na bank miałem taką opcje w temacie na forum, klikałem Przenieś, czy tam jak pamiętam "Zrób z tego artykuł" i tyle. Może, jakaś modyfikacja. :icon_surprised:

Ale dobra jak teraz tego nie ma to już nie szukam w opcjach.

Aha, te komentarze w artykule co można ustawić aby szły na forum, ma to jakieś większe zastosowanie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.