Jump to content

Jak wyświetlić ostatnie komentarze w artykułach


DejaVu24
 Share

Recommended Posts

Witam

Tak jak w temacie, czy da się to jakoś wykonać? Co prawda nie rozwiązanie, ale wymyśliłem, że komentarze będą wyswietlane/tworzone na forum gdzie będzie automatycznie tworzyć się temat podczas wstawiania artykułu. Lecz tu właśnie jak już dodaje ten blok z Forum->Post Feed to mi tam pokazuje wszystko, nawet te pierwsze tematy które automatycznie tworzą się podczas wstawiania artykułu, jednym słowem bałagan i bez sensu. Ogólnie mam bloczek po prawej z Similar Content, to też pokazuje podwójnie, jeden z artykułu drugi z forum :/

A mi chodzi tylko o wyświetlanie ostatnich komentarzy które zostały napisane tylko w artykułach. Ktoś coś doradzi jak to rozwiązać.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Robię drugie podejście.

Niby przy tworzeniu bloku, mam możliwość wyboru sortowania

zrzut.png.bb7d9b95911288804daa999c8db1f441.png

 

Ale to nic tak się nie ustawia jak jest podane. Ustawiłem aby szło od minimum 1 komentarza, inaczej wyświetla po kolei od ostatnio utworzonego artykułu (czyli sortowanie od ostatnio dodanego). Po dodaniu min 1 komentarza przynajmniej nie pokazuje nowych artykułów bez komentarzy, sortuje tylko od ostatnio utworzonych artykułów, czyli ktoś komentuje 7 artykułów zaczynając od najnowszego to wyświetli tylko 5 artykułów w których ktoś dodał komentarz ale tylko te 5 najnowszych, a niby najstarsze artykuły były komentowane jako ostatnie. 

Niby w tym ip.page wiele rzeczy można zrobić, ale z tym to po prostu się nie da, albo to jakiś błąd u mnie albo sam nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Manager

Hm, najlepiej zgłosić. Oni dość szybko reagują na takie coś w Pages, gdyż z tego co mi wiadomo, to jest jedna dedykowana osoba od tej aplikacji i skupia się głównie na niej.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Link to comment
Share on other sites

Tylko jak to wytłumaczyć po ENG jak ja teraz czytam to co napisałem i ciężko to po naszemu zrozumieć ;)

Ale może faktycznie coś popsute, bo nie po to by robili oddzielnie sortowanie tylko przez komentarze które de fakto nie działa..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Połowiczny sukces, pisałem do nich z jednym problemem a po większemu testowaniu na ich demie, zobaczyłem że jest jeszcze inny kwiatek, np było to że pojawiały się w bloku tylko te artykuły które miały najwięcej komentarzy, np bloku aktualnie pokazuje 5 artykułów w każdym po 5 komentarzy, i w takim bolku nie pojawiały się ostatnio komentowane artykuły dopóki nie dociągnęły do minimum 5 komentarzy,mniej nie pokazywało. Ale dziś odpisali podziękowali za zwrócenie uwagi i niby w updejcie mają to poprawić.

Ale teraz znalazłem inny problem, np w ustawieniach bloku zaznaczam aby brał pod uwagę tylko promowane. no i lipa, ostatnie komentarze "mają działać" ostatnie aktualizacje "all" działają ale ostatnie aktualizacje "promowane" nie działają ..Jeszcze z tym powalczę bo akurat chcę mieć te bolki, bo aż lipa że to nie działa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.