Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Po aktualizacji do 4.1.17 skrypt zapamiętuje treść wysłanych wiadomości


necik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam drobny problem po aktualizacji do 4.1.17 (na razie zgłosił go jeden aktywny użytkownik, sam również jeden raz na to natrafiłem).

Jeżeli użytkownik wpisze jakąś treść do pola tekstowego (obojętnie czy to odpowiedź w prywatnej wiadomości, czy też odpowiedź na posta) a następnie zamknie okno przeglądarki (bez wysyłania wpisanej wiadomości), to skrypt zapamiętuje treść wspomnianej wiadomości i przy następnej próbie odpowiedzi wstawi ostatnia zapisaną kopię. Problem jednak w tym, że u mnie na forum skrypt zapamiętuje czasami treść już wysłanych wiadomości, przez co dodając nową odpowiedź trzeba najpierw wykasować starą już wcześniej wysłaną.

Wydaje mi się, że to w ostatnich nowościach 4.1.17 czytałem coś o tym zapamiętywaniu (wcześniej problem u mnie nie występował). Czy ktoś zauważył coś podobnego? Jak sobie z tym poradzić (sprawdzane na różnych przeglądarkach oraz na telefonie)? 

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Też to mam. Być może bug, albo tak ma działać. Wyślij zgłoszenie do IPSu i się przekonamy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, DawPi napisał:

Być może bug, albo tak ma działać.

No raczej takie nie powinno działać, że skrypt zapamiętuje kopie robocze wiadomości, które zostały już wysłane. Napiszę do IPSu.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem przed chwilą odpisać w tym temacie i oto co zobaczyłem:

 

screenshot-forum.invisionize.pl 2016-12-20 22-04-26.png

 

Skrypt miał w kopii roboczej zapisaną treść posta, który napisałem już na forum kilka dni wcześniej.

Dnia 15.12.2016 o 20:56, qubabos napisał:

używasz reguł mod_expires na serwerze ?

Tak, używam mod_expires.

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.