Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ukrycie forum i/lub subforum


Pandrov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Powiedzmy, ze mam stworzony na forum Bug tracker, ktory chce ukryc jako dzial/kategorie tzn by na glownej stronie forum nie bylo tego widac ze cos takiego istnieje, ale znajac link do tego Bug trackera ludzie by wchodzili normalnie i pisali, czy da sie tak zrobic? Chodzi mi o to ze tak stwrzony Bug tracker nie podoba mi sie wizualnie na forum, psuje koncepcjie katerogrii mi, dlatego postanowilem ze poprostu w navbarze dodal bym sobie Button Bug tracker, i odnosnil by sie linkiem do tegoz wlasnie Bug trackera ktory mam stworzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to włącz żeby było widoczne i spróbuj ukryć w skinie. Nie wiem czy to zadziała tak, jak Ci o to chodzi, ale znajdź sobie w skinie:

 

<if test="showSubForums:|:$forum_data['show_subforums'] AND count( $forum_data['subforums'] ) AND $forum_data['show_subforums']">

i zamień na:

<if test="showSubForums:|:$forum_data['show_subforums'] AND count( $forum_data['subforums'] ) AND $forum_data['show_subforums'] AND $_data['cat_data']['id']!=??">

gdzie ?? jest numerem kategorii Twojego bug trackera. Daj znać, czy działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze to co podales do wyszukania to w zadnym stylu nie znajduje, ani w Moim mam Blaze, platny, ani w IPS_Support, ani w tym Defultowym ....

 

Jedynie po wpisaniu "Subforums" to w moim theme znajduje taka linijke tylko:

 

<div class='ipsList_reset cForumList ipsBox ipsSpacer_bottom' data-controller='forums.front.forum.forumList' data-baseURL=''>
			<h2 class='ipsType_sectionTitle ipsType_reset'>{{if $forum->sub_can_post}}{lang="subforums_header"}{{else}}{lang="subforums_header_category"}{{endif}}</h2>
			{{if theme.forum_layout === 'grid'}}
				<div class='ipsAreaBackground ipsPad' data-role="forums">
					<div class='ipsGrid ipsGrid_collapsePhone' data-ipsGrid data-ipsGrid-minItemSize='300' data-ipsGrid-maxItemSize='400' data-ipsGrid-equalHeights='row'>
						{{foreach $forum->children( 'view' ) as $childforum}}
							{template="forumGridItem" group="index" app="forums" params="$childforum"}
						{{endforeach}}
					</div>
				</div>

 

Edytowane przez Pandrov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, no tak... IPB 4.1... Wybacz, nie popatrzyłem, mea culpa :( No to musisz poczekać, aż Ci spece od tej wersji powiedzą jak to ukryć w skinie :(  Ewentualnie jest też opcja, żeby poszukać jakiegoś bug trackera zamiast tego w forumowym dziale, ale... Takich też nie ma. Wygrzebałem coś takiego jak bugs suggestions, tylko że komentarze sugerują iż nie działa na najnowszej wersji forum :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • DawPi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.