Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Modyfikacje w produkcji


Amfidiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sama nazwa działu wskazuje, są to modyfikacje, które ktoś postanowił napisać. Jednak ludzie tego nie rozumieją i umieszczają tam prośby o stworzenie modyfikacji wg własnych potrzeb. Często się zdarza, że przeglądając listę 'modyfikacji w produkcji' natknę się na ciekawy tytuł i już myśląc, że ktoś się zdecydował napisać fajną modyfikację czytam... że DawPi odrzucił kolejną prośbę.

Stąd moja propozycja: Wprowadzić zatwierdzanie nowych tematów przez admina. Jeśli ktoś ma pomysł na modyfikację i chce ją napisać, to temat zostanie zaakceptowany. Jeśli ktoś nie wie, czy modyfikacja istnieje lub nie może takowej znaleźć - pozostaje dział Modyfikacje - pomoc.

Wydaje mi się, że wtedy dział zacznie spełniać swoją rolę. Nowego działu z tytułem a'la Modyfikacje - prośby nie ma sensu wprowadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Może trochę źle nazwałem ten dział, ponieważ głównym zamierzeniem jego było właśnie zbieranie takich próśb o nowe modyfikacje, a także informowanie o postępach w pracach nad tworzonymi modami.

Zatem myślę o zmianie nazwy na Modyfikacje w produkcji & prośby o wykonanie. Tak wiem, nie jest to super nazwa, ale myślę, że wspólnie wymyślimy dobrą nazwę. Jakieś propozycje? :bounce:

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.