Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Haszowanie nazw zdjęć


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że konwerter dla wersji IPS4 nie wspiera przeniesienia galerii z vbulletina (PhotoPost), jestem zmuszony spróbować dodać zdjęcia poprzez skrypt php dodający zdjęcia bezpośrednio do bazy danych i mam problem bo nie mogę odnaleźć jak haszowane są nazwy zdjęć, wydaje się że jest to MD5, a wygląda to np. tak 

Cytuj

 

monthly_2017_02/large.banan.jpg.bc858d70bcc44c721c137df82a68dde2.jpg

monthly_2017_02/medium.banan.jpg.1b578b0e7d72ccf86bc19316d579cd39.jpg

monthly_2017_02/banan.jpg.9c66452605a03625c156032c3f62b2c3.jpg

 

 

Kojarzycie może w jaki sposób przebiega to haszowanie? 

lub taki zapis  gdzie FILE.FileName to jakaś inna zahaszowana nazwa exifAWSxJ1? 

{"FILE.FileName":"exifAWSxJ1","FILE.FileDateTime":"1486145935","FILE.FileSize":"259479","FILE.FileType":"2","FILE.MimeType":"image\/jpeg","FILE.SectionsFound":"","COMPUTED.html":"width=\"1920\" height=\"1280\"","COMPUTED.Height":"1280","COMPUTED.Width":"1920","COMPUTED.IsColor":"1"}

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Po Ci ta informacja jak to jest hashowane? Konwerter dobrze napisany sobie z tym poradzi, a raczej nie będzie tego potrzebować, bo takie dane są w bazie. Kwestia podejścia do skryptu. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie konwerter nie wspiera przeniesienia galerii PhotoPost dla wersji IPS4 i chciałem napisać w php przenoszenie zdjęć, na zasadzie pobieram dane z bazy mysql z galerii PhotoPost (vbulletin) i dodaję do bazy mysql IPS4, gdzie nazwy zdjęć jak w powyższym moim wpisie są haszowane.

Jednak odpuściłem sobie pisanie takiego skryptu, spróbuję tak jak doradzaliście zrobić konwersję na IPBorad 3.4 i przenieść do IPS 4. 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.