Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP Download - max file size


Damianexo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nurtuje mnie kwestia maksymalnego pliku, który mogę wgrać na IP Download, aktualny limit to:

 

Maksymalny rozmiar pliku wynosi 9,76 MB. 

Maksymalny rozmiar pliku wynosi 9,76 MB. 

Zmieniłem oczywiście ustawienia pliku php.ini na minimum 50M, no i analogicznie w phpinfo wyświetla się ta większa wartość, niż ta którą pokazuje IPB. Resetnąłem apacza lecz ten limit dalej widnieje.

W ustawieniach ACP jest jedynie opcja:

Default maximum filesize (kB)

która warunkuje wielkość wgrywanych plików graficznych (obrazki).

 

Jak lub gdzie ustawia się wielkość możliwych plików do wgrania? Czy można zastosować zróżnicowanie pomiędzy użytkownikami (Admin może wgrać max tyle, user mniej) ? W ustawieniach grup są opcje jedynie dotyczące szybkości pobierania - być może się mylę.

 

W każdym bądź razie proszę o pomoc.

 

PS. Tak szukałem tutaj na forum, lecz nie znalazłem rozwiązania na swój problem.

Edytowane przez Damianexo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam sam rozwiązywać problemy, choć zawsze coś [ciach] - raz musieli aż przywracać kopie serwera, dziś (nie) świadomie poinstalowałem jakieś dziwadła :D ale wszystko unormowane!

 

Tak czy siak, jeśli ktoś jeszcze będzie zmagał się z tym problemem, to wystarczy wejść w:

Main  >  Ustawienia  >  IPS Apps  >  IP.Downloads > Categories  >  Kategorie  > TWOJAKATEGORIA > USTAWIENIA > OPCJE KATEGORII > Maksymalny rozmiar pliku (w kB)

 

Jurij: Na forum wyrażamy się kulturalnie i nie stosujemy niecenzuralnych słów. Otrzymujesz 10% punktów pogwałcenia kodeksu moralności werbalnej, zapoznaj się proszę z regulaminem forum.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.