Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem ze "Staff Online"


KaMILLOO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z pluginem "Staff Online". Nie wiem jak to opisać, więc pokaże ScreenShot'a:

staffonlineproblem.png

Jak można zauważyc mój nick nie wyświetla się w kolorze mojej rangi. Wcześniej było dobrze, ale od jakiegoś czasu się tak stało. 

Dodam, że w "Katalogu administracji" też moj nick wyświetla się na biało. 

Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie zgodzę się z powyższym.

Plugin nigdy nie kolorował nicków. Tylko grupę.

Za kolorowanie nicku odpowiada Group Color on User Link (najnowsza wersja to 9, wydana wczoraj).

 

Dodam jeszcze, że problem opisywany przez ciebie, nie jest na forum, które masz podane w profilu...

Edytowane przez BeZiCoVeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, BeZiCoVeR napisał:

Nie zgodzę się z powyższym.

Plugin nigdy nie kolorował nicków. Tylko grupę.

Za kolorowanie nicku odpowiada Group Color on User Link (najnowsza wersja to 9, wydana wczoraj).

 

Dodam jeszcze, że problem opisywany przez ciebie, nie jest na forum, które masz podane w profilu...

ale gdyby nie kolorowało nicków to by żadnego nie pokolorowało, a jeden jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem już dawno się sam rozwiązał, przepraszam, ale zapomniałem napisać :) Coś musiało się bugować, bo po 2 dniach wszystko wróciło do normy. 

18 godzin temu, BeZiCoVeR napisał:

Dodam jeszcze, że problem opisywany przez ciebie, nie jest na forum, które masz podane w profilu...

 

Był, ale zmienił się styl i trochę kadra :) A zresztą, kto powiedział, że to musi być Forum które mam w profilu? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.