Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana strony startowej


Morticia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Zaznaczyłaś, że aplikacja forums ma być główna na liście aplikacji w ACP? Może to to. Sprawdzimy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji nic nie zmieniałam ani nie zaznaczałam. Jak można zaznaczyć, że forums ma być główna? Weszłam w aplikacje, zmieniłam kolejność (przestawiłam forums na początek listy), ale to nic nie dało. Oprócz tego mogę tylko ustawić ją jako domyślną - czy o to chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie! Zadziałało! Jak tak dalej pójdzie, to z Waszą pomocą z czasem stanę się Adminem naszego forum, a nie tylko adminem :)

Mam jeszcze dwa drobniejsze problemy, więc idąc za ciosem, zapytam :) Problem pierwszy to angielskie nazwy miesięcy (dni i godziny są po polsku) - jak to zmienić? I drugi - nie funkcjonują emotikony. Znalazłam miejsce, gdzie one są w panelu, ale w tych ramkach po prostu nie ma żadnych "obrazków". Ta funkcja nie działa u nas już dawno, zepsuła się parę miesięcy temu, kiedy forum nam padło i musieliśmy odzyskiwać je z backupa hosta. Czy jest jakiś sposób, żeby to naprawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.