Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Sign in to follow this  
DejaVu24

Sortowanie/podpinanie komentarzy w artykułach.

Recommended Posts

Witam

Czy ktoś się spotkał z taką możliwością aby móc przypiąć najlepszy komentarz/komentarze które są w artykule IP.Page? Lub może chociaż jakieś sortowanie wg najlepszych z reputacją czy coś w ten sposób. :)

Próbowałem też robiąc w bazie danych ze każdy artykuł  był też tworzony na forum w kategorii ustawionej jako Pytania, i tam ładnie na forum można podbijać najlepsze odpowiedzi, lecz niestety w bazie danych te sortowanie co jest na forum nie działa, leci normalnie od najstarszego do najnowszego.

Zapytaj IPS czy by przewidywał taką 'integrację' - może będą zainteresowani.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Niech się sami domyślą, że takie coś musi być ;) ale tak na poważnie, to jak w tej chwili nie ma to nawet przy najlepszej opcji, że by to wprowadzili czekać ponad rok.. szkoda zachodu, gogle zaraz mnie wywali z wyszukiwarki i nie będzie komu robić tych zmian ;)

Dobra, wyszło prawie tak jak chciałem, wystarczyło odpalić "Opinie" , co prawda możliwa jest tylko jedna odpowiedź na artykuł, lecz działa  to podbijanie najlepszej odpowiedzi, podmienić nazwę, trochę szablon, i prawie się udało :)

• Like 1

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.