Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z Panelem Bocznym


Rekomendowane odpowiedzi

Panel boczny znajduje się jak najbardziej na Twoim forum.

https://www.ipsfocus.com/themes/deflection/

http://forum.darkspeak.eu/

Ale jest przeniesiony na dół, to oznacza, że coś rozciąga lewą sekcję, lub ty to zrobiłeś przez nieumiejętne przydzielenie miejsca na stronie, to samo się działo na domyślnej konfiguracji

Wydaje mi się, że to przez napis "Forum dopiero powstaje".

Forum rozciąga się tak samo na domyślnym stylu, oznacza to, że to nie wina stylu.

Ukryj wszystkie działy niestandardowe (ikony, html w nazwie, itp.)

Edytowane przez BeZiCoVeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam też problem z tym paskiem bocznym, na ip.page, mam dwie strony co wykorzystują bazy danych, na jednej wszystko ładnie pokazuje, na drugiej, w widoku listy artykułów normalnie się pojawia ale po wejściu w artykuł pasek boczny znika (a to jest współdzielone), nie ma tego  jak autor wyżej że pasek  boczny ucieka do dołu, po prostu tylko jedna kolumna do wstawiania.

Stworzyłem, nową stronę, przypisałem do niej bazę z poprzedniej strony i też to samo. Artykuły wstawiałem puste bez treści, sądząc, że coś może wykrzacza, ale też bez zmian.

Style szablonów do jednej strony, jak i bazy są zapisane identyczne.

To się stało po aktualizacji forum z 4.1 na 4.2, testowane na 3 szablonach, 2 oryginalne (bo widze dodali jakiś nowy 4.2) i jeden stary z poprzedniej wersji.

Da się ściągnać defaultowy skin od nowa? Po aktualizacji nie widzę czy coś było edytowane, kiedyś coś podmieniałem, ale nic grubszego..

W dniu 28.07.2017 o 03:08, BeZiCoVeR napisał:

Wejdź w panel pomocy i kliknij: "Wyłącz wszystkie dodatki niestandardowe"

to w PA wpisać? bo u mnie nic nie wyszukuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.