Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Wykrywanie dodatkowych pól.


Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

Mam pytanie. Chciałbym zrobić tak aby pod headerem na stronie głównej wyświetlał się alert box w momencie kiedy użytkownik nie ma uzupełnionych dodatkowych pól profilu (które nie są wyświetlane na stronie z rejestracją). Gdzieś już to widziałem stąd też pytanie, jaki if za to odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Nawet jeśli była dostępna jakaś modyfikacja to będzie bardzo ciężko ją znaleźć i pobrać - IPS wycofał wszystkie dodatki do poprzedniej serii skryptu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DawPi napisał:

Nawet jeśli była dostępna jakaś modyfikacja to będzie bardzo ciężko ją znaleźć i pobrać - IPS wycofał wszystkie dodatki do poprzedniej serii skryptu.

Mam kopię całego IPB + database z jednego forum na którym to było. Niestety kiedy wrzucam to na FTP + wrzucam db (oczywiście dane zmieniając w configu na ftp) to nie wszystko działa tak jak powinno. Czy jest jakaś możliwość na odzyskanie jedynie kodu stylu z FTP bez wgrywania całego IPB i database?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • insp zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.