Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd EX0 po wejściu w profil


Bluur

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Robiłem styl, bardzo długo i jestem pewny, że to przez to. Kiedy wchodze w profil, wyskakuje mi EX0:

 

Error: Call to undefined method IPS\IPS::classUsesTrait() (0)
#0 forum/system/Theme/SandboxedTemplate.php(57): IPS\Theme\class_core_front_system->searchResult(Array, Array, Array, Array, 0, Object(IPS\Http\Url\Friendly), Object(IPS\Http\Url\Friendly), Object(IPS\Http\Url\Friendly), '1e1589048260012...', 0, Object(IPS\Http\Url\Friendly), '\n\n\t<div class='...', true, 'expanded', false)
#1 [internal function]: IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('searchResult', Array)
#2 forum/system/Content/Content.php(974): call_user_func_array(Array, Array)
#3 forum/applications/forums/sources/Topic/Post.php(260): IPS\_Content::searchResult(Array, Array, Array, Array, Array, NULL, true, 'expanded', false, false, Array)
#4 [internal function]: IPS\forums\Topic\_Post::searchResult(Array, Array, Array, Array, Array, NULL, true, 'expanded', false, false, NULL)
#5 forum/system/Content/Search/Result/Content.php(92): call_user_func(Array, Array, Array, Array, Array, Array, NULL, true, 'expanded', false, false, NULL)
#6 forum/system/Theme/Theme.php(780) : eval()'d code(2620): IPS\Content\Search\Result\_Content->html()
#7 forum/system/Theme/SandboxedTemplate.php(57): IPS\Theme\class_core_front_profile->profileActivity(Object(IPS\Member), Array, '\n<form accept-c...')
#8 forum/applications/core/modules/front/members/profile.php(263): IPS\Theme\_SandboxedTemplate->__call('profileActivity', Array)
#9 forum/system/Dispatcher/Controller.php(97): IPS\core\modules\front\members\_profile->manage()
#10 forum/applications/core/modules/front/members/profile.php(65): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#11 forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(129): IPS\core\modules\front\members\_profile->execute()
#12 forum/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#13 {main}

Nic sensownego nie mogę wyczytać co to spowodowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • insp zmienił(a) tytuł na Błąd EX0 po wejściu w profil
  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.