Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zakup skórki- tematu


tina45

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Możesz pokazać screen z tego pliku (jak to wygląda u Ciebie) i podać do niego odnośnik?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zamieszczę, ale najpierw napiszę, że jest taka sprawa, że jak z panelu klienta przechodzę do Invision Community , czy do Marketplace , to mnie wylogowuje. Na login i hasło podane w panelu klienta nie mogę się zalogować, ale logowanie przez fejsbook działa. Tyle że nie mogę dokonac zakupu. Może tu jest pies pogrzebany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie- posługując się hasłem do panelu kilenta i loginem nie mogę się zalogować do Marketplace ,a przez fejsa owszem, ale i tak niczego nie mogę kupić.

Zrzut ekranu- na nim widać że jest tylko odnośnik downloads.abc.png.f907d46d1506991140638a37058329cd.png

 

 

Edytowane przez tina45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Masz licencję bo masz Clients+, tak? To na forum zaloguj się danymi z CA. Nie możesz? Jaki błąd się pojawia? Pisałeś w tej sprawie do IPSu?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam licencję i własnie nie mogę się zalogować w innym miejscu niż CA. Nie pojawia się komunikat błędu, tylko że nie mam pozwolenia zalogowania się na tej stronie.

Nie wiem, może licencja Client+ to coś specjalnego, że nie dopuszczają mnie do logowania, ale z info wynika, że jesli jest się aktywnym klientem to można.

Może ja nie w temacie jestem, ale skoro mogę kupowac aplikacje, to dlaczego skina nie? :)

Napiszę do nich i wyjaśnię sprawę, tym bardziej że przez fejsa mogę się normalnie zalogowac, ale nie mogę niczego kupić

 

 

Edytowane przez tina45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
31 minut temu, tina45 napisał:

Napiszę do nich i wyjaśnię sprawę, tym bardziej że przez fejsa mogę się normalnie zalogowac, ale nie mogę niczego kupić

Daj znać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.