Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z przywróceniem częściowej kopii.


HardStajlowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Prowadzę małą sieć serwerów Counter Strike. Moje forum stoi jeszcze na wersji 4.1.16, ponieważ licencja nie jest odnowiona. Ostatnią kopię zapasową wykonałam dnia 12.10 około godziny 23 w momencie kiedy dogadaliśmy się z inną siecią nt. fuzji. Mieliśmy "połączyć" 2 sieci i prowadzić to wspólnie. Wykonałam wszystko co potrzebne - działy, rangi, uprawnienia, wtyczki i inne pierdoły. W "ekipie" pojawił się czarny charakter i jako moderator pousuwał około 150 ważnych tematów. W ramach kopii mogę wybrać, co konkretnie chcę przywrócić. W tym wypadku chciałam przywrócić tylko tematy i posty bez for. Taka kopia została przywrócona tego samego dnia (15.10), ale żadne ślady nie pojawiły się z powrotem w działach. W panelu bocznym - ostatnie posty i tematy - dopiero pojawiły się oznaki, ale też niezbyt dobre. Mianowicie ostatnimi postami były te z dnia wykonania kopii pomimo to, że w ciągu tych 2/3 dni było nowych tematów naprawdę sporo. Pytałam osób, które prowadzą fora IPS i stwierdziły, że mam odświeżyć cache. Zrobiłam to przez Pomoc -> Support, jednak nie wiem czy to dobre miejsce. Może jest jeszcze inny sposób? Próbowałam też w zaawansowanej konfiguracji przestawić odczyt z plików na bazę, ale to także nic nie dało.

Jakiś pomysł, sposób? Bardzo ważna sprawa, bo to zaważa na funkcjonowaniu społeczności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Że jak? Co się tutaj dzieje? Jakie kopie, jakie fragmenty? ;)

By przywrócić te tematy to postaw sobie kopie gdzieś OBOK (w innej bazie danych, a nie tej z forum!) - i ręcznie wykonaj ich eksport, a potem import na bazie forum. Nie ma gotowego rozwiązania na to.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się przywrócić tematy, posty do forum, ale mam problem. Bo gdy wejdę(zalogowany jako admin) w jakiegoś użytkownika(losowo) to wyskakuje mi błąd.

Cytuj

Fatal error: Call to a member function getTimestamp() on null in /forum/system/Content/Search/Results.php on line 388

 

Niestety, jest to dość duży problem, chciałbym to poprawić. Można prosić jakieś sugestie.

Edytowane przez SanKen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.