Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

pixelpuls

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-17 Beznadzieja

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.5
 • Forum
  ().;';

Recent Profile Visitors

1,774 profile views
 1. Fantazja..... Odświeżanie ustawiamy w ACP (min to 2 minuty; max to (chyba) 1h). W każdym razie widełki stosunkowo duże. Natomiast faktycznie, brakuje input własnej wartości - można tylko wybrać z listy
 2. Temat do zamknięcia. Forum aktywne. Działa. Dzięki za pomoc
 3. Jesteście supportem IPSu więc chyba normalne ze znacie odpowiedź......
 4. Co takiego muszą sprawdzić? O progu od którego przysługuje zwrot (części) pieniędzy wydanych na licencję. I jeszcze pytanko:: cze3mu poprzednio jak kupowałem cloud (również plus40) to aktywowali w ciągu 1h?
 5. @DawPi od kiedy Java jest językiem C, co?
 6. Dobra już mówię..... Kupiłem wczoraj IPS w wersji Cloud (Plus40) i Mam na mailu potwierdzwnie płatności. W ciągu ilu dni IPS aktywuje licencję? Jaki jest próg zwrotu pieniędzy?
 7. Wtrącę się:: Dwa (=2) scenariusze:: a) forum jest własnością firmy => wtedy każdy członek teamu = etatowy pracownik, więc umowa + ZUS i wszystko inne. b) forum jest własnością osoby prywatnej/fundacji/OSS = wtedy obowiązuje NDA
 8. Mógłbyś to rozwinąć? Przez serwer czyli jak?
 9. sudo ln -s <ścieżka_do_źródła> <ścieżka_do_celu>
 10. znalazłem addon o nazwie anyShopDickApp (swoją drogą nazwa mega) PS korzysta z jakiegoś posranego systemu blokowania upgradew'u obcych plików php. I nie można dograć pluginu. Szkoda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.