Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

pixelpuls

Użytkownik
 • Zawartość

  31
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O pixelpuls

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.5
 • Forum
  ().;';

Ostatnie wizyty

1069 wyświetleń profilu
 1. API problem

  Mam chmurę Google. Instancja Windows 2016. Baza SQL o pojemności 200GB. Tworzę w Visual Studio 2017. Mam nowy projekt a w nim DataString łączący z bazą. Działa. Teraz tak - Mam (poza infrastruykturą Googla) forum na IPS i tam jest dodatek Download. Storage jest jednak podpięty nie pod serwer strony tylko pod instancję kontenera wewnątrz infrastruktury Google. Również działa. Co jednak nie działa? Dwa API (Google oraz IPS) się cdo prawda widzą, ale nie są w stanie wymienić informacji (np przesłać pliku). Co dziwne, operacje dot. innych usług IPS via API idą OK. Co może być nie tak?
 2. Zakup licencji - czas oczekiwania

  @Jurij można zatwierdzać automatem, ale np. ustawić warunki które wyłapywałyby debili i wtedy takowa transakcja do ręcznego zatwierdzenia. Byłoby szybciej. Jest to powszechnie stosowane przez np XenForo Sam wdrażałem niedawno u nas coś takiego. Faktem jest że u nas większość transakcji jest kierowana na manual z uwagi na [ciach] z acpl i im podobnych. Jurij: Post został ocenzurowany, otrzymujesz 10% punktów kary za pogwałcenie kodeksu moralności werbalnej. Na przyszłość wyrażaj się kulturalnie.
 3. Po prostu wkurza mnie jak rejestruje się na forum, zakładam wątek, ludzie (w tym ekipa) się udziela, nagle przyłazi jakiś <ciach> admin i wywala cały wątek, z uwagi na.....widzimisię. Tak btw. pokaż mi choć jednego admina na serio traktującego userów? Nie o to chodzi że inni nie mogą założyć forum - mogą. Tylko skoro już mają to niech nie pajacują.
 4. My u nas na forum (IPB) mamy tak: 1. Captcha 2. kody sms/mail 3. Cały szereg innych blokad 'under-the-hood' Spamu ZERO. Forum ma 8 lat. PS. Jeżeli ktoś nie umie zabezpieczyć się przed spamem, to nie ma prawa nazywać siebie administratorem, gdyż psuje opinie zarówno sobie jak i środowisku adminów (wśród których jest wielu zajmujących się administrowaniem na poważnie).
 5. XenForo vs IP.Board

  Kazali podziękować..... Jakie ma znaczenie? Ty tak serio? Jako mod powinieneś wiedzieć, że nie używa się narzędzi porzuconych przez devów (=nie rozwijanych). Chociażby ze względu na bezpieczeństwo. A ja polecam Chrome - bije FF na głowę....
 6. Podgląd reputacji

  Jak - będąc zwykłym userem - podejrzeć posty, za które dostało się punkty reputacji? Jako ADMIN to mnie nie interesuje bo wiem.
 7. Tabulacja

  Kpij sobie kpij. Zła (lub raczej pomylona) kolejność focusa może nieźle wkurzyć.
 8. Nie skumałem. Jeszcze raz.
 9. jesteś pewien, że reklamy i tak będą wyświetlane?
 10. I dobrze że zablokowali. Świetnie. Są inne źródła zarobku niż **** reklamami (które i tak większość blokuje)
 11. Tabulacja

  Mam problem. Super świeża instalka IPB. Nowy temat: wciskam TAB i zamiast focus przeskoczyć na kolejny element formuylarza to wskoczył nie wiadomo gdzie.
 12. XenForo vs IP.Board

  @Jurij: FireBug jest już nierozwijany; pozatym nie używam Firefoxa.
 13. Proszę o kontakt 

  1. Jurij

   Jurij

   Proszę:

    

   kontakt.gif.jpg

  2. pixelpuls

   pixelpuls

   Czemu z uziemieniem? 

  3. cyceron87

   cyceron87

   O taki mi właśnie chodziło! wielkie dzięki!

 14. Można zrobić coś takiego, że mając jedną licencję, zainstaluje forum zarówno na instancji testowej jak i produkcyjnej? Będzie to w zgodzie z licencją?
 15. Jak nazywa się tabela z userami?

  przy 400k to nie dziwne że wali błędami dziwne gdyby szło płynnie..... Swoją drogą admyn który po ponad roku od przesiadki nie zna ACP skryptu swojego forum? nie najlepiej to o nim świadczy.
×