Skocz do zawartości

Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

WSPIERAJ forum :)

pixelpuls

Użytkownik
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.5
 • Forum
  ().;';

Ostatnie wizyty

1156 wyświetleń profilu
 1. Integracja WebSockets

  co w tym złego?
 2. Integracja WebSockets

  Sprawa wygląda tak:: mamy domenę, tam podpięte forum na IPB, na osobnym serwerze mamy środowisko dev-owe. Myk jest taki aby:: Każdy dev miał osobny pipe wykonujący określone konfigurowalne zadanie (np. postowanie) na forum Każdy socket (na dev-maszynie) miał mirror na webDick (UID::0 -> 10) PHP TO GÓWNO SHM to przyszłość
 3. Rozbudowany edytor tekstu

  co prawda nie widzę sensu takiego rozwiązania, ale jeśli pytasz o samą możliwość to odpowiem:: tak, da się to zrobić w ACP
 4. Secondary Groups Indicator - kolor

  Kod powinien być w źródle strony.
 5. Zablokowane zadania

  @insp wnioskuje to po cenzurowaniu/usuwaniu (przez @DawPi jak i @Macsch15) moich postów o ACPL/ich ekipie.
 6. Zablokowane zadania

  Wiem, że moja wypowiedź nie spodoba się administracji ale trudno. Nie jest to (jak twierdzi @DawPi) błąd w dodatku, tylko skutek nieautoryzowanej modyfikacji w downloadzie dokonanej przez ACPL. @michal7840 sugeruje upewnić się czy Member Area jest rzeczywiście Member Area a nie phisingiem.
 7. Odnośnik obrazkowy Pages.

  Zwykły link <a href>
 8. Problem z szyfrowaniem SSL

  Niektórzy nieuczciwi pseudoadminowie obfuskują output Zbadaj element.
 9. Problem z przywróceniem częściowej kopii.

  I właśnie to jest wada phpmyAdmina. Brak przyrostowych exportów
 10. Wysyłka masowa e-maili

  Jeżeli admin jest w poprządku to udostępni logi, jeśli jest ch* to będzie się pluł.
 11. @DawPi nie o to chodzi.... PMA jest to skrypt, a doi skryptu zapytań nie wyślesz. Zapytanie można do SQLa skierować.
 12. API problem

  Mam chmurę Google. Instancja Windows 2016. Baza SQL o pojemności 200GB. Tworzę w Visual Studio 2017. Mam nowy projekt a w nim DataString łączący z bazą. Działa. Teraz tak - Mam (poza infrastruykturą Googla) forum na IPS i tam jest dodatek Download. Storage jest jednak podpięty nie pod serwer strony tylko pod instancję kontenera wewnątrz infrastruktury Google. Również działa. Co jednak nie działa? Dwa API (Google oraz IPS) się cdo prawda widzą, ale nie są w stanie wymienić informacji (np przesłać pliku). Co dziwne, operacje dot. innych usług IPS via API idą OK. Co może być nie tak?
 13. Zakup licencji - czas oczekiwania

  @Jurij można zatwierdzać automatem, ale np. ustawić warunki które wyłapywałyby debili i wtedy takowa transakcja do ręcznego zatwierdzenia. Byłoby szybciej. Jest to powszechnie stosowane przez np XenForo Sam wdrażałem niedawno u nas coś takiego. Faktem jest że u nas większość transakcji jest kierowana na manual z uwagi na [ciach] z acpl i im podobnych. Jurij: Post został ocenzurowany, otrzymujesz 10% punktów kary za pogwałcenie kodeksu moralności werbalnej. Na przyszłość wyrażaj się kulturalnie.
 14. Pytanie zabezpieczające podczas rejestracji

  Po prostu wkurza mnie jak rejestruje się na forum, zakładam wątek, ludzie (w tym ekipa) się udziela, nagle przyłazi jakiś <ciach> admin i wywala cały wątek, z uwagi na.....widzimisię. Tak btw. pokaż mi choć jednego admina na serio traktującego userów? Nie o to chodzi że inni nie mogą założyć forum - mogą. Tylko skoro już mają to niech nie pajacują.
×