Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Aktualizacja do 4.2.7


kuba6850

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ja po prostu nie wiem co się u mnie dzieje ostatnio z produktami od ipsu :/ wiecznie coś

kiedyś zgłaszałem już że nie przychodza do mnie powiadomienia o nowych aktualizacjach i musze je robic tak jak tu 

tym razem po zalogowaniu sie na konto administratora w system checku wyskakuja mi jakies bledy

image.thumb.png.2ac80a80b7b6409ceae2337f5932c58b.png

jest ich masa 

Jedynie zielone sa na samym dole spelnione wymagania. Zamknietego forum ani zlych chmodow wina to nie jest :/ ktos ma jakis pomysl co z tym mozna zrobic?

 

Edytowane przez kuba6850
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz pobrać nową paczkę 4.2.7, zastąpić pliki i udać się do /admin/upgrade/ i wykonać aktualizację. Powiadomienie @ o aktualizacji przychodzi zazwyczaj po wykonaniu co 24h  systemowego zadania "updatecheck". Jeśli się nie wykonuje - sprawdź w jaki sposób uruchamiasz zadania na stronie (zależnie od ruchu, przez cron lub zewnętrzną aplikację web).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.