Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dane użytkownika użyte dynamicznie w poście?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

No rozszerzeniem. Co już masz zrobione? Ewentualnie edycja skina - i wstawienie w postContainer (bodajże) tego co tam chcesz.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję w jednym konkretnym wątku na forum dać link do zewnętrznego skryptu w postaci "site/log_klikniec.php?nazwa_usera=xxxx> "

Edycja w skinach odpada - bo będzie widoczne w każdym poście, a nie w tym jednym, konkretnym wątku.

 

Próbowałem wykorzystać wigget "PHP Widget", ale ten po dodaniu wyświetla się na każdej stronie która ma "topic" w adresie.

Próbowałem umieścić przycisk w treści posta w postaci:

<a class="ipsButton ipsButton_link ipsButton_medium" data-ipsdialog="" data-ipsdialog-modal="true" data-ipsdialog-size="medium" data-ipsdialog-title="Formularz" href="form.php" rel="" title="Example">Aplikacja</a>

Skrypt form.php jest otwierany w oknie modalnym, pokazuje to co w nim jest, ale nie ma w nim dostępu np. do klasy \IPS\Member::loggedIn()

 

print_r($_GET) oraz $_POST nie pokazuje nic ciekawego, jedynie id sesji albo id czegoś innego, nie wiem dokładnie :).

 

Edytowane przez kodif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to trzeba modzić - napisać modyfikację która spełnia Twoje wymagania w 100%. Gotowego rozwiązania brak.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzeczywiście.

 

Pisze tego hooka na bazie innych, bo nie za bardzo się na tym znam. Działa, ale jak wstawić do ustawień hooka pole tekstowe, bez edytora, zwykłe surowe pole? Fora w których działa mam tak:

 

$form->add( new \IPS\Helpers\Form\Node( 'addPHPinPost_Forums', \IPS\Settings::i()->addPHPinPost_Forums ? \IPS\Settings::i()->addPHPinPost_Forums : 0, FALSE, array( 'class' => 'IPS\forums\Forum', 'multiple' => TRUE ), NULL, NULL, NULL, 'addPHPinPost_Forums' ) );

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnowałem z wykorzystania napisanej wtyczki, może kiedyś mi się przyda. :)

 

Wykorzystałem mechanizmy sesji żeby mieć w zewnętrznym skrypcie dostęp do klasy \IPS\Member::loggedIn()

 

Do zamknięcia.

Edytowane przez kodif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.