Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Paginacja listy kategorii


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie, są 2 opcje w ustawieniach bazy danych, jak nie wykorzystuje kategorii, można ustawić ilość rekordów (pojedynczych artykułów) na stronę, a jak wykorzystuje kategorie, jest możliwość ustawienia ilości recordów ale znajdujących się w kategorii. Kategorie jakie stworzysz lecą w dół do us śmierci. Możesz zrobić taki dodatek i opylać :D wydaje się proste do zrobienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

71, i trochę wymiękłem bo lipa się robi. a trzeba jeszcze z 3x tyle :<

Niestety inaczej nie da się tego zorganizować.

-- tak ogólnie, wszystko wszędzie można sortować, tagi wyniki wyszukiwania czy nawet w samej kategorii, a je musieli trzasnąć, że na stałe... gdyby było sortowanie przynajmniej po tytule to juz fajnie, a jak jeszcze np wyświetlanie kategorii pod względem aktualizacji czy dodanych "artykułów" i kategoria leci na samą górę, to już bajka po prostu. Już nie wspominając o tej paginacji.

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w podkategoriach były te sortowania i paginacja to bym zrobił jedną podkategorię i tam wrzucał, ale niestety jest to samo jak w głównych kategoriach :< . Podzielić na podkategorię nie mogę bo  nie mam jak tego zrobić, u mnie jedna kategoria to jeden serial. Bez sensu sortować wq np alfabetu, wszystkie na A, do jednego wora, na B do drugiego.

Kombinuje z jquery, i albo się uda zrobić liste wyszukiwania po kategori albo nie :D i trzeba będzie manualnie to wszystko od nowa wbić z nowa stroną, a cała baza będzie ukryta bez możliwości obejrzenia wszystkich kategori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Próbowałem znowu w jquery z tego "live search" i niby mogłem na sztywno w szablonie IP.page/kodzie dodać wyszukiwarkę z tej mojej listy kategorii, i nawet fajnie działało, bo nad listą mam wtedy pole do wyszukiwania, ktoś wpisuje nazwę i ładnie, zakrywa wszystkie kategorie podając tylko wynik. Ale próbując wrzucać te większe kody z paginacją to już większa jazda jednak i nie hula, no i oczywiście kolejny problem przy updejtach skryptu. Tak więc daruję jednak ten pomysł, bo tak czy inaczej musi ładować te wszystkie kategorie na starcie no i muli cały czas.

@DawPi a z tymi pomysłami to mówisz normalnie tam do supportu pisać, wnikają w takie coś w ogóle? Bo zaraz wpadne na czarną liste, że zawracam im d i przy kolejnych normalnych zgłoszeniach, będę czekać do us śmierci. ;)  

Edytowane przez DejaVu24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.