Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nie da się dodać avatarów


Problemik

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę problem z działem mam odpowiednim bo problem jest na ipb 3.4 ale nigdy podobnego nie miałem.

Mianowicie nie mogę wgrywać plików do FTP, akurat tutaj nie ma większego problemu ale mimo wszystko sporo użytkowników pyta jak ustawić teraz avatar lub zdjęcie w tle.

Prawdopodobnie jest to spowodowane tym, że CHMODy ustawiają się na XXX jak utworzę nowy plik/katalog.

Dlaczego tak jest, to nie mam pojęcia, tutaj screen i liczę, że ktoś wie gdzie może leżeć problem.

 

http://scr.hu/17qs/bifdu


@edit A jednak to nie wina CHMOD'ów bo na innym serwerze nowe pliki też tak mają, sam już nie wiem gdzie może leżeć błąd, z góry dzięki za pomysły gdzie może być błąd.

Edytowane przez Problemik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, ogólnie to wygląda w ten sposób, że nic nie mogę wysłać z poziomu forum na vps.

To raczej nie będzie problem z forum, a vps, tylko to zaczęło się dziać przy blokowaniu niebezpiecznych funkcji php oraz ustawienia open_basedir.

Coś blokuje upload plików w każdym razie jak z poziomu forum chcę wgrać, nawet nowe rozszerzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.