Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Czat - brak "dzisiaj, wczoraj + dat"


Kargho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zainstalowałem czatbox Bima i wszystko jest dobrze z jednym wyjątkiem, od samego początku instalacji nie mam koło godziny wpisu informacji o dacie.
Brakuje tam takich informacji jak: "Wczoraj", "Dzisiaj" oraz konkretnej daty.

W razie potrzeby utworzyłem konto testowe które mogę podać na PW wraz z linkiem do forum.

Przechwytywanie.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin:

Cytat

10. Użytkownik zobowiązuje się do uzyskiwania pomocy w ramach ogólnego tematu związanego z IP.Board tylko na forum w tematach. Zabrania się korzystania w tym celu z prywatnych wiadomości, statusów, shoutboxa, a także każdego innego miejsca.

Daj dane testowe tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Hakuna napisał:

Spróbuj zainstalować może inną wersje, rzuć mi na pw forum i dane.


Wysłane, poczekam na Twoją opinię i najwyżej poszukam, aczkolwiek zawsze z tej wersji korzystałem a taka sytuacja 1 raz mi się zdarzyła.

 

53 minuty temu, insp napisał:

Regulamin:

Daj dane testowe tutaj.


W zacytowanym fragmencie nie widzę wzmianki, że muszę podać dane publicznie. Poza tym konto ma prawa administratora aby dana osoba mogła zajrzeć tu gdzie potrzebuje, nie będę potem przywracał bazy bo ktoś wejdzie i z nudów rozwali co się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.