Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Error 504


Rekomendowane odpowiedzi

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

 

Przy próbie instalacji spolszczenia po 2/3 minutach takie coś, zmieniałem już limity w php.ini, teraz napisałem do hostingu żeby też sprawdzili z ich strony i postanowiłem od razu napisać tutaj może ktoś miał taki problem.

 

 

Error Log Plik

 

[03-Jun-2018 21:56:49 UTC] PHP Fatal error:  Class 'Error' not found in /home/payplayc/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php on line 62
[03-Jun-2018 21:56:51 UTC] PHP Fatal error:  Class 'Error' not found in /home/payplayc/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php on line 62
[03-Jun-2018 21:56:53 UTC] PHP Fatal error:  Class 'Error' not found in /home/payplayc/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php on line 62
[03-Jun-2018 21:57:01 UTC] PHP Fatal error:  Class 'Error' not found in /home/payplayc/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php on line 62
[03-Jun-2018 21:57:38 UTC] PHP Fatal error:  Class 'Error' not found in /home/payplayc/public_html/system/Theme/SandboxedTemplate.php on line 62
 

PS Hosting Blazing

Edytowane przez Dan Gorzawski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1 hour ago, DawPi said:

Jaka wersja PHP? Forum działa normalnie?

 

21 minutes ago, Jurij said:

Ja bym poczekał na odpowiedź hostingu.

 

To nic nie mówi, wpisz w google Blazing hosting a się przekonasz ile tego jest...

 

Blazingfast, hosting stwierdził że to błąd developera w sensie IPS, forum działa normalnie wersja 5.6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Sandboxed - możliwe, że to jednak błąd samego IPS4. Zgłoś do producenta, zobaczymy co odpowiedzą i daj znać.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.