Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Co jest z tym CSS -,-


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, DawPi napisał:

Nie rozumiem. Gdzie znika?

Wgrałem IPS 4.3.5 od zera z orginalnych plików tam przy kluczu licencji jest do pobrania. No i kolorowałem sobie motyw, no i co wklejka jednego nowego kodu to brałem "zapisz" później jak skończyłem bo już mi się nie chciało robić to wyszłem z pliku i z forum. Później ja chcę coś zrobić dalej, wszystko wyglądało tak jak ustawiałem, wchodzę do custom.css a tam patrzę pół kodu nie mam. Kilka razy tak było. Z dwa reinstale IPS zrobiłem. Niby ten kod znika, ale to co w nim wpisałem to działa. Chociaż kod zniknął. Znika np. kilka kodów czy np. dwa a reszta zostaje. No różnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, aXen napisał:

Nic nie znika, tylko ty masz pewnie różne wersje stylu otwarte w przeglądarce i potem takie cuda wychodzą. Kiedy robisz styl to masz tylko jedną kartę do ACP włączoną a nie 5-6.

No zawsze mam otwarte pare kart. Ale jedna na kod. Znaczy wydaje mi się że jedna, ale zwrócę na to uwagę. Dzięki.

6 minut temu, DawPi napisał:

Wpisujesz to mam nadzieję w ACP, a nie na FTP w designer mode?

W panelu admina normalnie wpisuję w custom.css :) 

Jutro jeszcze dam znać co z tym i jak, być może jak aXen wyżej pisał. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polegał na tym, że np. klikając zbadaj element na belkę był tam inny kod niż css belki ale ona się podświetlała dopisywałem nowy background i działało i pozniej kod z custom.css znikał ale ogarnąłem już to wszystko i nic nie znika bo trafiam w dobre funkcje :) Można zamknąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

  • Dziękuję 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.