Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ipb 4 - tworzenie nowej strony, bug z 3 kolumnami.


Elward Olvey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tworze sobie nową strone przez aplikacje pages. Zainstalowałem plugin txt & php wigets i tu pojawia się pewien problem. Gdy edytuje sobie kod php w widgets w tych 3 małych kolumnach, to po odświeżeniu strony nie otwiera się pole do edycji tekstu. Sprawdzałem to na tych całych domyślnych kolumnach i ten problem sie nie pojawił, dlatego prawdopodobnie to jest przyczyną. Miał ktoś styczność z tym pluginem? Jest możliwość naprawienia tego?

 

Oczywiście próbowałem także stworzyć własne bloki php, które są dostępne w acp. Niestety nie mogę w nich użyć np kodu "$name = \IPS\Member::LoggedIn()->name;", ponieważ w tym kreatorze zablokowane są znaczniki takie jak - < > { 

 

https://invisioncommunity.com/files/file/7337-txt-php-widget/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pisałem niżej. Robie panel dla gracza i chce wyciągać np dane z użytkownika, który jest w panelu czyli "$name = \IPS\Member::LoggedIn()->name;"

a wtedy wywala mi błąd z  tym ">" znakiem. (Blok PHP). Nie wiem czy to da sie jakos pominąć.

 

//EDIT: NIE ROZUMIEM. Wczesniej ciągle wywalało mi błąd a teraz normalnie udało się. Możliwe, że to z powodu dodania do nazwy bloku .php ???

Edytowane przez Elward Olvey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.