Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Aplikacja Pages


Mickey

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Taki blok tworzy się bardzo łatwo - co na pewno sprawdziłeś i tylko się pewnie źle wyraziłeś, lub nie do końca szczegółowo. Opisz dokładniej co chcesz osiągnąć, gdzie to widziałeś etc.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, DawPi napisał:

Taki blok tworzy się bardzo łatwo - co na pewno sprawdziłeś i tylko się pewnie źle wyraziłeś, lub nie do końca szczegółowo. Opisz dokładniej co chcesz osiągnąć, gdzie to widziałeś etc.

 

Chodzi oto, że posiadam zakupiony szablon Behemoth, który oprócz szablonu posiada dodatek, który można zainicjować za pomocą aplikacji Pages, a chodzi dokładnie o: https://invisioncommunity.com/files/file/8328-a-different-article-styles/ i chodzi oto, że chcę stworzyć portal na takiej zasadzie, jak na obrazku
58b58ae210e0b_ThreeColumnFirstFeatured-I

 

 

Ale problem pojawia się niestety przy Tworzeniu bloku, ponieważ postępuję według instrukcji, która jest zawarta w paczce, a treść niej brzmi.

 

	*************	
	Installation: 	
		All you have to do is install the templates and the plugin and then applying the templates to your Databases or Blocks :) 

		How to install the templates?
			1. Go to ACP > Pages > Templates > Upload Templates > ---> Upload "A different article style templates.xml" which is included in the "A different article styles.zip file".
			2. Go to ACP > System > Plugins > Install "A different article styles" plugin which is also included in the "A different article styles.zip" file in the "The Plugin" directory.

			
	*************		
	Done. :)
		
		Now how does it work?
		It is very easy, you just need to apply the templates to Databases or Blocks.
			For example Edit this theme and go to the Swiper Slider Tab, scroll down to the end where you can see a setting named "Article slider". That provides you with a guide on how to to enable the template :) 

		How to apply a Template to a Database?
			1.	Go to ACP > Pages > Databases > Edit > 
			2.	Scroll to "Database Index" and select "Show records like articles"  and then scroll to "Articles template:" and select one of the newly installed templates that start with S1 For example "S1 One Column".
				
				
		How to apply a Template to a Block?	
			Go to ACP > Pages > Block > Create New Block > Plugin > Select the Pages database feed you want > Next > Content > Template > select one of the newly installed templates that start with S1 for example "S1 One Column". :)


		See? Very easy, don't message me how to install.
		Just kidding, if you have any questions or help installing it, feel free to message me anytime.

Jak widać przy tym, jak zainstalować nie ma problemu, ale gdy jest wspomniane, aby edytować bazę w Aplikacji Pages zastanawiam się jaką, więc pomijam ten krok i przechodzę do tworzenia bloku i kiedy właśnie utworzę blok to mam taki efekt.

 

asdadadadadada.thumb.png.68498314469387cc8f439a89dbe30297.png

 

Ktoś ma jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
9 godzin temu, Mickey napisał:

aby edytować bazę w Aplikacji Pages zastanawiam się jaką, więc pomijam ten krok

To nie pomijaj, bo jeśli to zawarte jest w instrukcji to widocznie trzeba to zrobić.

W tym przypadku może to być baza artykułów po prostu. :)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DawPi napisał:

To nie pomijaj, bo jeśli to zawarte jest w instrukcji to widocznie trzeba to zrobić.

W tym przypadku może to być baza artykułów po prostu. :)

 

7 godzin temu, BitGit napisał:

Masz stworzoną bazę z artykułami?

 

Tak właśnie stworzyłem już bazę z artykułami, powiem nawet tak udało mi się w końcu to wdrążyć w temat, ale teraz mam kolejny problem, ponieważ ten blok, który został użyty z bazy danych wyjeżdża mi zdecydowanie poza standardowy obszar, jak mogę dostosować to?

 

637725406_aktualnoci123.thumb.png.d066f1cca09ce6fb0de3b48956f404ed.png

 

Tak to teraz wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Edycja CSS i drugie to po prostu blok który w ustawieniach "zasysa" tematy, a nie z bazy w aplikacji Pages.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Operuj proszę linkami do stron z konkretnym błędem - łatwiej skinnerom (w tym przypadku) i mnie (w innych) pomagać. Dzięki.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.