Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Rozwinięcie forum i nowego portalu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

od kilku dni przygotowuję portal, jest on jeszcze niedostępny, ale chciałbym ostro zabrać się do rozbudowy społeczności skupionej wokół IP.Board.

Toteż by to osiągnąć potrzebuję rozbudować forum. Pierwsze kroki już uczyniłem, dodałem nowy dział:

Widoczny w dziale poświęconym wersji IP.Board 2.3.x. Będę tam umieszczał wszystkie ważne aktualizacje skryptu, łatki, dodawał w miarę możliwości tłumaczenie oraz manual zmian :D

W tym miejscu chciałbym się zapytać jakie działy jeszcze można dodać, co zmienić, co usunąć, o czym chcielibyście się dowiedzieć etc.

To tyle odnośnie forum, a teraz ważniejsza sprawa:

portal o IP.Board

Jak już wspomniałem jestem w trakcie przygotowania portalu o IP.Board, który będzie dostępny pod tym adresem: http://invisionize.pl :) To jedna z dwóch domen jakie mam do zagospodarowania, druga to http://invisionpower.pl która na razie kieruje na moją stronę http://ipslink.pl, ale nie o tym chciałem mówić :)

Otóż, będzie to portal typowo informacyjny, bardzo dużo informacji będę wyciągał z forum automatycznie, dodałem trochę własnych informacji, ale chciałbym niejako zintegrować portal z tym forum.

Ktoś może pomyśleć dlaczego nie z InvisionBoard.pl? Otóż dlatego, że tak lepiej jest mi nim zarządzać. Msb oraz ja od dłuższego czasu współpracujemy, tworzymy spolszczenia i mamy inne plany :) Dlatego na portalu będą się pojawiać również i informacje z InvisionBoard.pl, o spolszczeniach, ważne tematy itd. :D

Jednak chciałbym skupić uwagę na portalu powiązanym z tym forum. Na ile mi to wyjdzie - przekonamy się. Wiem, że to bardzo dużo pracy i sam sobie rady nie dam ;)

Toteż jeśli ktoś jest chętny do współpracy i tworzenia nowego portalu, a de facto rozwijania tego forum to zapraszam do rejestracji i zgłaszania się w tym temacie, proszę napisać kilka zdań o sobie i... wystarczy :) Wszystkie prośby będą rozpatrywane indywidualnie :D

Nie mam zamiaru podkopywać autorytetu forum InvisionBoard.pl, gdzie ja sam stawiałem pierwsze kroki, dużo mu zawdzięczam, jednak mam i swoje plany, swoje pomysły, które mogą wydawać się dziwne, że porywam się z motyką na słońce itd. Cóż, czas pokaże czy się myliłem czy nie :)

Kończąc już tę dygresję oświadczam: nie mam zamiaru działać na szkodę InvisionBoard.pl, nie zmuszam nikogo do odejścia stamtąd i pozostania tutaj, wręcz przeciwnie! Zachęcam do rejestracji na obu forach! Chciałbym by te dwa fora wiodły prym w Internecie, niejako już teraz tak jest, ale http://IPB.ipslink.pl jeszcze trochę brakuje, dlatego postanowiłem promować go portalem http://InvisionIze.pl

Jakie mam plany z tym portalem? Cóż, na początek muszę znaleźć grafika, który wykona logo by móc Wam cokolwiek pokazać :) Jeśli jest ktoś chętny do wykonania loga to zapraszam, to ma nie być nic specjalnego, tylko prosty napis, komponujący się z całością.

Dalej - ten portal praktycznie pobiera informacje z forum, o tym już wspominałem, toteż żywotność portalu zależy od żywotności forum :)

Cóż, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. Chciałbym teraz zachęcić każdego do REJESTRACJI na forum i czynnego udziału w życiu forum! :) Czekają na Was naprawdę wyjątkowe niespodzianki, dostępne tylko dla zarejestrowanych.

Pozdrawiam i zachęcam do dyskusji w tym temacie nt. forum jak i portalu :)

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm chcesz zrobic portal który będzie brał info tylko z forum, więc po co ten portal ? dwa zrodla z takimi samymi informacjami chyba, ze czegos nie rozumie ? Druga sprawa dodal bym subforum z tutorialai jak zrobic mody

ale to moje skromne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak, to właśnie taki portal pobierający linki i wyświetlający je. Ładnie pogrupowane itd. :)

Poza tym chyba nie dokładnie się przyjrzałeś :D Popatrz dobrze, a dostrzeżesz treści zawarte tylko na portalu....

Niedługo nowe niespodzianki :) W tym jedna, mega, dostępna tylko po zalogowaniu :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • Manager

Ponawiam pytanie odnośnie domen :) Jedna już jest zagospodarowana, a mianowicie invisionize.pl gdzie stoi naprawdę prosty wortal. Natomiast z drugą mam problem - invisionpower.pl - jakieś pomysły ? :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to tu chyba nie chodzi o wymyślenie domeny tylko co zrobić pod wykupioną: invisionpower.pl

Cóż, gdybyś nie robił u siebie tego projektu ze skinami, tylko osobne forum to byłby to świetny adres. Szczerze mówiąc nie wiem co jeszcze można tutaj wymyślić.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Cóż, gdybyś nie robił u siebie tego projektu ze skinami, tylko osobne forum to byłby to świetny adres. Szczerze mówiąc nie wiem co jeszcze można tutaj wymyślić.

Nic nie jest przesądzone jeszcze ;-)

Chętnie użyczę domeny jak pomysłodawca ( Dawid ) się zgodzi.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłoby to o tyle dobre, że właśnie ten dopisek "power" kojarzy mi się z takimi wspomagaczami, dodatkami etc., czyli na przykład ze skinami i całą otoczką graficzną:))

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest przesądzone jeszcze ;-)

Chętnie użyczę domeny jak pomysłodawca ( Dawid ) się zgodzi.

No byłoby to o tyle dobre, że właśnie ten dopisek "power" kojarzy mi się z takimi wspomagaczami, dodatkami etc., czyli na przykład ze skinami i całą otoczką graficzną:))

Mi też się ten projekt kojarzył z fajnie wyglądającym forum, tylko na ten temat, ale tu pojawiają się schody :

- Domena

- Hosting

- Licencja

Skin, ludzie do pomocy itd. to nie problem :)

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Czyli rozumiem, że moja domena nie przypadła do gustu ;-)

Teraz widzę ofertę sprzedaży licencji - można by potargować się lub poszukać osoby, która ma 'wolną' licencję i pożyczyłaby na jakiś czas.

Hosting to myślę, że nie problem :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że moja domena nie przypadła do gustu ;-)

Teraz widzę ofertę sprzedaży licencji - można by potargować się lub poszukać osoby, która ma 'wolną' licencję i pożyczyłaby na jakiś czas.

Hosting to myślę, że nie problem :)

:) Nic nie mówiłem o tym, że się nie podoba. Mówiłem tylko, jak wpadłem na ten pomysł, jak to według mnie wyglądało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

No to w końcu przenieść na invisionize.pl czy na forum.invisionize.pl ? :rolleyes:

Myślę, że dobrym kierunkiem byłaby zmiana na invisionize.pl - a obecny portal przenieść na invisionpower.pl albo jakoś skrzętnie go wkręcić w forum.

Pomysł jest - teraz chciałbym poznać opinię większej ilości osób - nie bać się, pisać :P

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bójmy się mówić NIE!

Jednak ja jestem na tak, jeśli idzie o pomysł Gexema. Po prostu zrobić to forum częścią portalu. Bo na razie jako takiego powiązania między nimi nie widać.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak Panowie,

raczej tak będzie:

  • invisionize.pl - portal
  • forum.invisionize.pl - forum

Ustawi się przekierowanie na obecnej subdomenie i ruch nie ucieknie :rolleyes:

Także cierpliwości..

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.