Jump to content

Tworzenie nowych tematów i trzymanie tam komentarzy


DejaVu24
 Share

Recommended Posts

Witam

Ktoś może widział jakieś konkretnie sensowne rozwiązania tych opcji z dodawaniem tematów na forum w dodawanych artykułach. Tak teraz testuje i jakoś nie wiem jak to użyć można aby miało to ręce i nogi.

Np już samo wyświetlanie i dublowanie w "Aktywności" wpisów, w sensie, że pojawia się artykuł i oczywiście temat na forum  (na szczęście nie dublują się komentarze). Może na dużej stronie gdzie wiele się dzieje :) nie rzucało by się to w oczy no ale. Planuję używać "Pages" do prowadzenia coś ala blog, że codzienne wpisy, już pomijam dylematy czy podzielić to jakoś na kategorię czy po prostu zrobić podział wpisów poprzez tagi, i do nich dać linki w bloku, lub jak pamiętam był kiedyś dodatek co pokazywał tagi i nawet licznik ilości użyć, ale nie jestem pewien czy to jeszcze jest.

Tak samo jak pamiętam, chyba było dublowanie w bloku popularnych czy tam podobnej zawartości.

Inna sprawa, o co chodzi w opcjach kategorii "Nadpisuj opcje bazy danych dla forum"? Jak nie zaznaczę dalej aby dodawał temat na forum to nic to nie zmienia (w sensie nie rozumiem tego ) ;) Dopiero jak dodam dodawanie tematu to już jest wszystko jasne jak to działa.

Link to comment
Share on other sites

Ale nie mogę zmienić wyświetlanych danych w "całej aktywności" a to o to się rozbiega, bo kto klika na jakieś inne kanały.

A ze zrobieniem np w menu linka do konkretnego kanału to też nie tak, bo nie wyświetla innych pozycji opinii, polubień i innych.

Link to comment
Share on other sites

Akurat z tą aktywnością to pal licho, temat raczej założony odnośnie automatycznego tworzenia tematów na forum jak i trzymanie tam komentarzy, i jakie to ma mieć większe zastosowanie,

Tak mi świta tylko, że może dla dużych stron gdzie mają stronę w Pages i normalnie aktywne forum, aby było widoczne bardziej dla reszty użytkowników co wchodzą raczej na tylko forum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.