Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pytanie co do transferu licencji


daffik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam pytanie co do transferu licencji jeżeli ktoś ma wiedzę na ten temat. Kupiłem od pewnej osoby licencje z transferem i ta osoba ma problem z przetransferowaniem jej na moje konto, na początku były "problemy" z przedłużeniem i musiała kontaktować się z supportem, gdy licencja została już przedłużona to opcja transferu niby magicznie wyparowała. Takie coś jest możliwe? dziwnie to wygląda, ale ta osoba pokazywała mi wiadomości z supportem i wyglądało to faktycznie jakby nie chcieli jej przedłużyć, teraz nie wiem czy czekać bo sprawa jest do ogarnięcia czy domagać się refunda. Moja wiedza jest totalnie 0 w tym temacie, nigdy nie robiłem transferu więc fajnie gdyby ktoś miał większa ;) .

Znajomy mi napisał, że licencja która już raz była transferowana nie może być znów transferowana lub coś takiego, więc może tutaj jest taka sytuacja a sprzedający nie był tego świadomy.

Edytowane przez daffik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
6 godzin temu, daffik napisał:

gdy licencja została już przedłużona to opcja transferu niby magicznie wyparowała. Takie coś jest możliwe? dziwnie to wygląda, ale ta osoba pokazywała mi wiadomości z supportem

Jakie to były wiadomości? Przytocz konkretny fragment (po angielsku).

6 godzin temu, daffik napisał:

Znajomy mi napisał, że licencja która już raz była transferowana nie może być znów transferowana lub coś takiego, więc może tutaj jest taka sytuacja a sprzedający nie był tego świadomy.

Najlepiej się upewnić: https://invisioncommunity.com/contact-us/

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, DawPi napisał:

Jakie to były wiadomości? Przytocz konkretny fragment (po angielsku).

Najlepiej się upewnić: https://invisioncommunity.com/contact-us/

 

Ta osoba wysyłała mi np. 

IMG_20200206_083318.thumb.jpg.ceefeec29bc05d10244a79f7ed0fd3d7.jpg

Był weekend (raczej początek co na opłacenie 4 dni wstecz daje długi czas) , ale nawet nowe zamówienia są akceptowane po 1 dniu a nie po 1-3. Szukając wczoraj zasad transferu licencji trafiłem na informacje, że licencje nie mogą być transferowane. Coś się zmieniło chyba ?

https://prnt.sc/qy843g

Edytowane przez daffik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DawPi napisał:

Tam nie ma nic o braku możliwości transferu. 

Pokazuje przykład ile to trwa u nich a raczej nie powinno tak być, nie chce mi się brać od niego więcej ssow bo allegro nie pozwala ich powiększać a co dopiero pobrać ? więc wezmę od niego zwrot skoro już i tak sprawę zgłosiłem do allegro bo czeka aż sobie odpuszczę i kasa przepadnie albo faktycznie nie noże zrobić transferu ale to już nie mój problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.