Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z wyświetlaniem treści tematu.


Gangst3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem już prawie gotowy do przejścia na IPS4, ale póki co pracuję jeszcze na IPB3.4.x i mam pewien problem. Otóż po napisaniu długiego tematu zwierającego w treści 19 załączników i dosłownie kilka emotikon po napisaniu nie wyświetla się. Posty pod tematem wyświetlają się prawidłowo, sam temat dopiero po kliknięciu na ikonę edycji i ponownym zapisaniu treści tematu. Niestety to wszystko tylko do momentu odświeżenia wątku.

 

Ustawienia mam dotyczące uprawnień, wyświetlania oraz pisania obejmują do 2000kB, max 60 załączników, 100 emotikon, itp. więc tutaj nie stawiałby na ograniczenia wyświetlania. Sprawa dotyczy wszystkich szablonów.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak logów i błędów. Wyświetla się normalnie temat i posty pod nim tylko ten pierwszy cały czas jest pusty, dokładnie tak jakbym napisał pusty temat i go wstawił na forum.

Link do tej treści - 

https://forum.xboxarcade.pl/topic/3688-xbox-ciekawostki-oraz-wersje-limitowane-o-których-możesz-nie-wiedzieć/#entry27518

 

 

Spróbuję podzielić temat na dwie części tymczasowo to rozwiąże problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Dzieliłeś? Bo wyświetla się prawidłowo. Napisz go gdzieś całego testowo i daj adres.

To samo zrób u nas: https://forum.invisionize.pl/forum/17-forum-testowe/

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzieliłem go na 3 części. Zmieniłem większość ustawień w dotyczących pisania, tzn zwiększyłem ich wartości odnośnie do długości nazwy, ilości grafik, emotikon, wyświetlania załączoników oraz ich rozmiarów. Zmieniłem również rozmiar posta z 2000kB na 10 000kB i po dodaniu 6 załączników do jego tematu przestał znowu się wyświetlać. Ogółem zauważyłem że załączniki wyświetlają się w różnych wymiarach, pomimo, że w ustawieniach mam twardo podane wymiary.

 

 

Problem rozwiązałem dzieląc temat na 3 części, tworząc przy tym dodatkowy temat w dziale dla admina, tam dodałem wszystkie te grafiki do załącznika, a w temacie docelowym skorzystałem z opcji "Moje Media" przez co załączniki już wcześniej dodane mogłem użyć w temacie.

 

 

Myślę w połowie miesiąca przejść na IPS4.4.10 jak dopracuję kilka drobnych rzeczy, więc ten problem jest mało istotny. Mimo wszystko dziękuję za pomoc.

 

 

 

PS: W razie przenosin odezwę się, ponieważ wole to oddać profesjonaliście i nie bawić się możliwymi napotkanymi problemami. Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.