Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Masowe usuwanie nieaktywnych kont użytkowników wersja 4.5.3


SN2010

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 Postanowiłem odchudzić troszkę bazę danych i wyfiltrowałem sobie listę Użytkowników, którzy:

 

- ostatnia aktywność <= 01.01.2014

- ilość postów < 10

 

Wyfiltrowało mi ponad 20 tys kont, kliknąłem Usuń znalezionych użytkowników a następnie potwierdziłem czyszczenie i pojawił się komunikat: użytkownicy w kolejce do usunięcia a następnie wróciło do listy Użytkowników.

 

Mimo wszystko na liście użytkowników w dalszym ciągu istnieje ta sama liczba użytkowników, tak jakby tych usuniętych nie usunięto. Zrobiłem próbę na mniejszej liczbie kont zmieniając filtr aktywności <=01.01.2009 - kont zdecydowanie mniej ale mimo wszystko po całej operacji podobny komunikat i konta w dalszym ciągu są w systemie.

 

Moje pytanie brzmi: "Czy on usuwanie kont wrzucił do jakiś zadań i będzie sobie stopniowo usuwał" czy coś poszło nie tak?

 

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na stronie głównej ACP w polu Procesy wykonywane w tle nie ma zadania powiązanego z usuwaniem tych kont? :)

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.