Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pozbycie się starych licencji


Złoty777

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, kiedyś zakupiłem sobie dwie Licencje Invision Comunnity lecz z przyczyn osobistych nie mogłem już prowadzić swojego forum, miałem ochotę sprzedać swoje licencje lecz zabierałem się do tego jak pies do jeża a teraz kiedy już znalazłem na to czas ku mojemu zdziwieniu dowiaduję się że już nie można tego więcej robić.

W związku z tym mam dwa pytania:

 

1) Czy jest jakiś sposób aby to jakoś ominąć tak aby Invision nie zbanowało konta jeśli udostępniłbym swoją licencje potencjalnemu kupcowi?

 

2) Jeśli przykładowo nie było by takiej możliwości to co w takim razie z domeną? Bo z tego co zauważyłem to klucz do licencji jest przypisany do konkretnej domeny, jeśli na przykład nie będę chciał przedłużać już swojej domeny i po pewnym czasie stracę do niej prawo to czy mógłbym ten klucz przypisać w przyszłości jakieś innej domenie jeśli np. Postanowiłbym kiedyś że postawie sobie jakieś inne forum o zupełnie innej tematyce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spanieldog
20 godzin temu, Złoty777 napisał:

1) Czy jest jakiś sposób aby to jakoś ominąć tak aby Invision nie zbanowało konta jeśli udostępniłbym swoją licencje potencjalnemu kupcowi?

ja kupiłem tak całe konto z licencją, zmieniłem dane dostepowe, zmieniłem adres url forum i pies z kulawą nogą się nie zainteresował dlaczego, po co itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, spanieldog napisał:

ja kupiłem tak całe konto z licencją, zmieniłem dane dostepowe, zmieniłem adres url forum i pies z kulawą nogą się nie zainteresował dlaczego, po co itp...

3 dni temu Lindy zablokował konto za taką akcję. Możesz być następny, bo sprawdzają to wyrywkowo.

See me on GitHub or aXenDev.net!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
9 minut temu, aXen napisał:

3 dni temu Lindy zablokował konto za taką akcję

Poka jakiś link do tego info.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.