Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Forum "zamuliło" po przywróceniu backupu MySQL


shigs1337
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Dynloth,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć..

Wczoraj (około 1 w nocy) bazy danych hostingu na którym stoi moje forum miały awarię i support przywrócił na stronie backup z godziny 01:00 03.02.2021.

 

Poza utratą całego dnia pojawiło się kilka błędów. Przykładowo na chatboxie trzeba po wysłaniu wiadomości odświeżyć stronę, aby wpis był widoczny.

 

Stąd moje pytanie.. Czy w którymś miejscu powinno się coś poprawić, aby forum funkcjonowało normalnie? Czy po przywróceniu takiego backupu trzeba zwrócić uwagę na coś szczególnego? Czy te rzeczy z odświeżaniem są nadal winą hostingu?

 

czas.thumb.PNG.41330f4b98d49c6b9d3463e6a4af9cb2.PNG

 

W ACP mam błąd odnośnie aktualnego czasu, który może być nieaktualny. Próba naprawy nie przynosi skutku, zatem musi zająć się tym hosting? Czy mogę to poprawić sam w którymś miejscu w bazie danych?

 

 

Edytowane przez shigs1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dynloth napisał:

Próbowałeś przez Support w ACP odpalić diagnostykę? Może tam coś wykryje system. 

 

Tak, diagnostyka pokazała właśnie tylko błąd z czasem i już hosting poprawił ten błąd. Wydaje mi się, że wszystko wróciło do normy.

 

Trochę pospieszyłem się z tym tematem, ale strasznie zależało mi na poprawieniu wszystkiego, bo będę po prostu resztę dnia niedostępny. W takim wypadku można chyba zamknąć. O ile nie ma żadnych innych obowiązkowych rzeczy, które trzeba wykonać po przywróceniu backupu.

 

Dzięki za odpowiedź

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.