Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Strona się nie ładuje


Damiann.
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Damiann.,

Rekomendowane odpowiedzi

Od 3 dni mam problem z ładowaniem się strony, ale nie wiem czy problem leży po stronie cloudflare czy po stronie skryptu. Było dobrze od samego początku i ostatnio chciałem wejść na forum po czym pokazał mi się błąd 
 

Cytat

image.thumb.png.ec2b42c9f4c3ff3bed6a89829a4a7ab2.png

Najlepsze jest to, że podobno u każdego działa normalnie, a u mnie strona nie chcę się załadować poprawnie raz działa, a raz nie. Czyściłem ciasteczka próbowałem z inną przeglądarką sprawdzałem też na telefonie, ale bez efektu dodam tylko, że ludzie się skarżą na długość ładowania strony, ale po napisaniu do hostingu otrzymałem wiadomość że u nich wszystko jest w porządku. Gdy wyłączę cloudflare na stronie mogę wejść do ACP forum działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To nie forum a raczej kwestia ustawień CF, serwera, domen czy jeszcze czegoś innego. Zapytaj admina serwera. 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie
W dniu 18.04.2021 o 15:24, DawPi napisał:

Tak czy siak to nie wina forum.

To nie była wina forum, cf ale też nie żadnych ustawień domeny.
Miałem jakąś wtyczkę, która sprawdza IP coś podobnego do tego jak dodatek aktywnej licencji AntySpam i po prostu coś się w niej zepsuło. I wtyczka zaczęła szaleć blokując dostęp do strony. Przez to miałem błąd od CF "522 Connection Timed Out".

Edytowane przez Damiann.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.