Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Quick search w szablonie front


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Jestem w trakcie tworzenia aplikacji, która wyświetla w zakładce poza panelem administratora tabelę z danymi. Jest problem bo nie chce mi działac "Quick Search".  Chce aby po wpisaniu jakieś liczby AJAX'owo pokazywało mi dane jak w panelu administracyjnym. Wiem że trzeba wywołać odpowiednie JS. Tylko jak to zrobić?
 

$table->quickSearch = 'id';


Aktualnie po wpisaniu jakichkolwiek danych w pole do wyszukiwania tabelka się nie przeładowuje, tak samo po kliknięciu w jakąś kolumnę w celu posortowania strona się przeładowuje zamiast zrobić to przez funkcję AJAX. Jedyna opcja co działa to paginacja.
 

$table->tableTemplate = [ \IPS\Theme::i()->getTemplate( 'tables', 'core', 'admin' ), 'table' ];
$table->rowsTemplate = [ \IPS\Theme::i()->getTemplate( 'tables', 'core', 'admin' ), 'rows' ];
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum dostałem odpowiedź aby dodać do pliku poniższy kod:
 

\IPS\Output::i()->jsFiles	= array_merge( \IPS\Output::i()->jsFiles, \IPS\Output::i()->js( 'admin_members.js', 'core', 'admin' ) );


po dodaniu tego kodu plik JS dodaje się lecz nie działa dalej wyszukiwarka. Nie wiem dokładnie który plik JS wywołać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Spróbuj:

IPS\Output::i()->jsFiles = array_merge( \IPS\Output::i()->jsFiles, \IPS\Output::i()->js( 'admin_core.js', 'core', 'admin' ) );

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

A to?

\IPS\Output::i()->jsFiles = array_merge( \IPS\Output::i()->jsFiles, \IPS\Output::i()->js( 'admin.js', 'global' ) );

 

  • Dziękuję 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.