Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Nadawanie uprawnień użytkowników oraz grup


PlayerEZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam silnik ips 4.6.x i mam następujący problem.

Jak przydzielić dział osobie (jednemu użytkownikowi) z administracji przykładowo Support, aby tylko ona mogła w nim robić porządki, a reszta osób z z tej rangi Support nie miała funkcji moderacji?

Wiem, że na starych silnikach było to dostępne ale nic nie widzę w ACP, aby można było przypisywać tylko na danego użytkownika.

Jeżeli nie jest dostępne, to może wiecie do jakiej wersji ta opcja była dostępna?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DawPiNie chodzi o całą grupę. Chodzi o to, aby tylko jedna osoba z danej grupy miała dostęp do danego działu. Przykładowo użytkownik X ma grupę Support. W sumie w tej grupie jest przykładowo 15 osób i jest jakiś tam sobie dział. Ja chcę aby do działu Y nie miała dostępu cała grupa support tylko ten pan X, który w tej grupie jest.

 

Niestety zauważyłem wczoraj, że wyszła dziwna i komiczna sprawa z rangami, a mianowicie:

Jeżeli support nie ma podglądu do ukrytych postów/tematów, a lider widzi ukryte posty/tematy z konkretnego działu, to gdy nada mu się mu Supportera, widzi wtedy wszystkie działy z ukrytymi tematami/postami na całym forum.

Sama ranga Support nie jest podpięta do konkretnych działów.

Edytowane przez PlayerEZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
7 godzin temu, PlayerEZ napisał:

Nie chodzi o całą grupę. Chodzi o to, aby tylko jedna osoba z danej grupy miała dostęp do danego działu. Przykładowo użytkownik X ma grupę Support. W sumie w tej grupie jest przykładowo 15 osób i jest jakiś tam sobie dział. Ja chcę aby do działu Y nie miała dostępu cała grupa support tylko ten pan X, który w tej grupie jest.

Jak moderatora możesz dodać przecież jedną osobę. :)

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.