Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IP.Shoutbox - uprawnienia


unbreak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam mały problem z Shoutboxem (v. 1.1.1) otóż każdy może edytować shouty innych, za bardzo nie rozumiem co jest grane bo w ustawieniach uprawnień, wszystkim grupom dałem że nie mogą...

Jakieś propozycje co jest grane? ;/

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś sprawdzić dwa miejsca:

ACP --> Aplikacje --> IP.Shoutbox --> Manage Moderators --> Lista Moderatorów

oraz

ACP --> Użytkownicy --> Manage User Groups --> Użytkownik (albo inna niska grupa) --> IP.Shoutbox --> Zezwalaj użytkownikom na edycję wpisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, tyle że w tym drugim jest

Permit users to edit their shouts?

więc edycja ich shoutów, a tu problem polega na tym że mogą edytować shouty innych ;/

Poza tym jak daje na NIE to po zalogowaniu się na usera nie łąduje się forum, tylko jest białą strona z błędem:

Fatal error: Call to a member function à>&Ê4Dªc() on a non-object in /home/oc-community/ftp/admin/applications_addon/other/shoutbox/sources/classes/library.php on line 881

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak daje na NIE to po zalogowaniu się na usera nie łąduje się forum, tylko jest białą strona z błędem:

No to ewidentnie coś masz w plikach pochrzanione. Próbowałeś reinstalacji modyfikacji?

Permit users to edit their shouts?

A to ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ewidentnie coś masz w plikach pochrzanione. Próbowałeś reinstalacji modyfikacji?

Nie, pomyślę nad tym jak będę miał możliwość to zrobić.

A to ciekawe...

A Ty masz inaczej (powinno być inaczej)? Aha, zapomniałem dodać że nie instalowałem jeszcze łatki PL.

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, pomyślę nad tym jak będę miał możliwość to zrobić.

Zrób, jeśli nie pomoże, to DawPi wpadnie ze swoim genialnym pomysłem i rozwiążesz swój problem w kilkanaście sekund :P

A Ty masz inaczej (powinno być inaczej)? Aha, zapomniałem dodać że nie instalowałem jeszcze łatki PL.

Właśnie powinno być inaczej, ale w tłumaczeniu. Dzięki za zwrócenie na to uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób, jeśli nie pomoże, to DawPi wpadnie ze swoim genialnym pomysłem i rozwiążesz swój problem w kilkanaście sekund :P

Nie może zrobić tego teraz od razu? ;p

Właśnie powinno być inaczej, ale w tłumaczeniu. Dzięki za zwrócenie na to uwagi.

Spoko :P

To jeszcze pytanie mam czy znajdę info o tym jak odinstalować/zainstalować (reinstalować) SB? Pytam bo to nie ja instalowałem tylko drugi admin i to pewnie on zrobi :D a wolę na wszelki wypadek się zapytać ;]

userbar1.jpg

Twiztid Tribe ®

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ok, tyle że w tym drugim jest

A w pierwszym?

Poza tym jak daje na NIE to po zalogowaniu się na usera nie łąduje się forum, tylko jest białą strona z błędem:

Fatal error: Call to a member function à>&Ê4Dªc() on a non-object in /home/oc-community/ftp/admin/applications_addon/other/shoutbox/sources/classes/library.php on line 881

Co to za linia?

To jeszcze pytanie mam czy znajdę info o tym jak odinstalować/zainstalować (reinstalować) SB? Pytam bo to nie ja instalowałem tylko drugi admin i to pewnie on zrobi :P a wolę na wszelki wypadek się zapytać ;]

Najpierw to zrób aktualizację do wersji 1.1.2.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wróć jak podziałasz z aktualizacją to pogadamy. :P

Upewnij się, że chmod na cache/ i wszystko wewnątrz jest 777 i nie masz włączonego safemode.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.