Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Platnosc karta Visa


Poplop

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Więc tak. Nie wiem co to jest numer karty Visa? To jest ten numer z przodu karty? I mam go wpisywać bez przerw czy z przerwami? Pytam się bo nigdy nie płaciłem przez Vise. I jeszcze jedno. Jak teraz licencja kosztuje teraz ok. 450 zl. To jak ja chce zaplacic Visa to ja mam PLN nie dolary to samo odtraci. 150 dolarow czyli ok. 450 zl? I jeszcze jedno. Czy platny jest przelew ta Visa czy wplacic na nia wiecej niz 450 zl zeby np odtracilo tez za przelew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak. Nie wiem co to jest numer karty Visa? To jest ten numer z przodu karty? I mam go wpisywać bez przerw czy z przerwami?

Jest to numer wytłoczony z przodu karty. Jeśli dobrze pamiętam, to 16 cyfr. Wpisujesz go ciągiem, bez przerw. Poproszą również o security number, który stanowią 3 ostatnie cyfry z tyłu karty, na pasku podpisu.

To jak ja chce zaplacic Visa to ja mam PLN nie dolary to samo odtraci. 150 dolarow czyli ok. 450 zl?

Przeliczy Ci po kursie bankowym - w zależności w jakim banku masz tę kartę.

I jeszcze jedno. Czy platny jest przelew ta Visa czy wplacic na nia wiecej niz 450 zl zeby np odtracilo tez za przelew?

Na Visę nie wpłacasz. Visa jest formą kredytowania. Czyli najpierw Ci zabierają, a Ty to później musisz oddać do banku. Za przelew się nie płaci, aczkolwiek niektóre systemy pobierają opłatę manipulacyjną za płatność kartą. Ale o tym serwis by musiał napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.